تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 312312 تاریخ : 1396/10/06-12:41:01
,5,
بکارگیری تکنولوژی های نوین برافزایش ایمنی تاثیرگذار است

بکارگیری تکنولوژی های نوین برافزایش ایمنی تاثیرگذار است

مهندس برنگی در جلسه هماهنگی و اجرای صعود از شبکه با استفاده از تجهیزات هارنس و ارت شبکه از زمین که در توزیع برق استان مرکزی برگزار شد، با بیان این مطلب افزود: اهمیت دادن به بحث ایمنی در محیط کار و همچنین آموزش های لازم به همه کارگران و کارفرمایان ایمنی ضروری است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی توانیر، وی افزود: آموزش و ترویج فرهنگ ایمنی راهکار مقابله با حوادث مختلف و عامل مهمی در پیشگیری و کاهش آن است.

مهندس برنگی تصریح کرد: اهمیت دادن به منابع انسانی اساس و محور کار مدیران ارشد سازمان هاست که نیازمند برنامه ریزی استراتژیک منابع انسانی است ،زیرا بدون برنامه نمی توان از نیروی انسانی در راستای تحقق اهداف کوتاه و بلند مدت سازمان بهره برد.

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی هم در این جلسه با بیان اینکه حادثه احتمالی است و باید این ریسک را درمحیط کار شناسایی کنیم ، اظهار داشت :باید احتمال وقوع حادثه را به صفر برسانیم.

مهندس منصوری، ایمنی را فرهنگ تلقی کرد که نیاز به برنامه ریزی برای نهادینه کردن آن است و بزرگترین عامل حادثه را عدم آگاهی در زمینه خطر معرفی کرد.

وی افزود: برای کاهش خطرات تدابیر لازم در شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی پیش بینی شده که بخشی از آن برگزاری کارگاه ها و کلاس های آموزشی است.

مهندس منصوری با بیان اینکه استان مرکزی به عنوان پایلوت استفاده از هارنس در کشور انتخاب شده است، افزود: تکنولوژی هارنس به جای کمربندهای فعلی در استان مرکزی و اکثر شهرستانهای استان استفاده می شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 197
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران