تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517883 تاریخ : 1399/05/26-10:05:31
,8,
بورس باز هم ریزش کرد

در شروع معاملات امروز

بورس باز هم ریزش کرد

شاخص کل بورس در یک ساعت و نیم گذشته از معاملات امروز با افت بیش از 50 هزار واحدی، به یک میلیون و 850 هزار واحد کاهش یافت.

به گزارش بانک و صنعت، شاخص کل بورس در معاملات امروز، یکشنبه 26 مرداد همچنان روند منفی را طی کرده و با افت 50 هزار واحدی به رقم یک میلیون و 852 هزار واحد رسیده است.

شاخص هم وزن نیز 6 هزار واحد افت کرده و به رقم 495 هزار واحد برگشته است. همچنین ارزش کل بازار نیز که تا چند ماه پیش بیش از 9 هزار هزار میلیارد تومان بود در پی سقوط شاخص در دو هفته گذشته برای نخستین بار طی 6 ماه اخیر به 6900 هزار میلیارد سقوط کرده است.

همچنین نمادهای شاخص ساز در معاملات امروز که عمدتاً نمادهای فولادی و پالایشگاهی هستند، تأثیر 3 تا 6 هزار واحدی در کاهش شاخص داشتند.

خاطرنشان می شود بر اساس اعلام شرکت بورس تهران ساعت انجام معاملات در بازار سرمایه از فردا دوشنبه 27 مرداد دو قسمتی شده و در پارت نخست از ساعت 8:45 تا 11:45 دقیقه و در پارت دوم از ساعت 12:15 دقیقه تا 15:5 دقیقه انجام خواهد شد.

بر اساس اعلام شرکت بورس تهران ETF ها، صندوق های با درآمد ثابت و 53 نماد دیگر در نیمه دوم بازار معاملات شأن انجام خواهد شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 145
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران