تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517891 تاریخ : 1399/05/26-11:02:07
,10028,
بورسی شدن شرکت ها بهترین راه افزایش شفافیت در تامین اجتماعی

بورسی شدن شرکت ها بهترین راه افزایش شفافیت در تامین اجتماعی

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی ورود شرکت های تابعه این سازمان به بورس و رقابتی شدن استخدام و انتصاب مدیران را از مهمترین اقدامات انجام شده برای افزایش شفافیت دانست.

به گزارش بانک و صنعت، مصطفی سالاری در مراسم رونمایی از سامانه های شفافیت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهارکرد: ورود شرکت های تابعه این سازمان به بورس گام بلندی برای افزایش شفافیت در حوزه سرمایه گذاری سازمان تامین اجتماعی است و در هیچ عرصه ای شفافیت فعالیت اقتصادی به اندازه بورس نیست.

وی از افزایش شفافیت در فرآیندهای مدیریتی سازمان تامین اجتماعی خبر داد و گفت: در فعالیت ها و برنامه های کاری سازمان تامین اجتماعی تقسیم وظایف و زمان دقیق شروع و تکمیل کارها با شفافیت مورد توجه قرار دارد و امکان بررسی و ارزیابی دقیق و پاسخگویی نیز به نحو مطلوب فراهم شده است.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در ادامه برگزاری آزمون های مدیران آینده را از اقدامات موفق این سازمان در زمینه شناسائی بهترین نیروها برای انتصاب در مسئولیت های مدیریتی دانست و اظهار کرد: انتصابات بیش از آنچه به آن می پردازیم مهم است و اگر مدیران را مبتنی بر رقابت و شایسته سالاری منصوب کنیم، امکان ایجاد تحول مثبت و اجرای موفق برنامه ها در سازمان فراهم می شود. در سال جاری 300 انتصاب مدیریتی طی سال جاری داشته ایم که همه آنها از طریق آزمون سازمان سنجش و کانون های ارزیابی انجام شده است.

سالاری ایجاد فضای رقابتی و شفاف در استخدام نیرو را از دیگر اقدامات صورت گرفته در سازمان تامین اجتماعی برشمرد و گفت: استخدام در این سازمان تنها مبتنی بر رقابت و آزمون انجام می شود و در روزهای آینده 4000 نفر به همین طریق جذب می شوند.

وی راه اندازی بورس املاک و انجام معاملات املاک از طریق بورس را اقدامی بسیار مهم در راستای افزایش شفافیت و مقابله با فساد دانست و گفت: امیدواریم به جایی برسیم که همه کارهای ما قابل ارزیابی باشد و امکان پاسخگویی کامل فراهم شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 148
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران