تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 338401 تاریخ : 1397/02/10-14:54:33
,15,
به منظور حمایت از پیام رسان های ایرانی، سه پیام رسان داخلی وام پنج میلیارد تومانی دریافت کردند

معاون وزیر ارتباطات:

به منظور حمایت از پیام رسان های ایرانی، سه پیام رسان داخلی وام پنج میلیارد تومانی دریافت کردند

رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران به مصوبه شورای عالی فضای مجازی درباره نحوه حمایت از پیام رسان داخلی اشاره کرد و گفت: وزارت ارتباطات متولی ارائه تسهیلات به آنان بود؛ طبق آخرین رایزنی ها تاکنون سه پیام رسان وام پنج میلیارد تومانی دریافت کرده اند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، رسول سراییان روز دوشنبه در نشست خبری و در پاسخ به سئوال خبرنگاران افزود: مصوبه شورای عالی فضای مجازی برای هر کدام از دستگاه های متولی حمایت از پیام رسان های داخلی وظایفی تعریف کرده که وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در این بین متولی ارائه تسهیلات شده است.

وی ادامه داد: براین اساس، وزارتخانه اقدام های لازم را انجام داده و با تسهیل شرایط پرداخت وام، اکنون یک پیام رسان دیگر نیز درحال گذراندن مراحل برای دریافت تسهیلات است؛ ضمن آنکه یک پیام رسان نیز مشکل تامین وثیقه دارد که بزودی برطرف شده و وام را دریافت خواهد کرد.
معاون وزیر ارتباطات خاطرنشان ساخت: ارائه پهنای باند و امکانات زیرساختی برعهده شرکت ارتباطات زیرساخت قرار گرفته است و سازمان فناوری اطلاعات از نظر فنی در این زمینه همکاری می‌کند.
به گفته وی، بخشی از امکانات مراکز داده (دیتا سنتر) سازمان فناوری اطلاعات در اختیار پیام‌ رسان‌های بومی قرار گرفته و در این زمینه همکاری‌هایی با این کسب و کارها انجام شده است.
ابوالحسن فیروزآبادی دبیر شورای عالی فضای مجازی 26 دیماه پارسال از ابلاغ مصوبه شورای عالی فضای مجازی درباره حمایت از پیام‌ رسان‌های داخلی خبر داد و گفت: براساس این مصوبه، وام بدون بهره تا سقف پنج میلیارد تومان بدون ضمانت‌ نامه سخت و با سفته به همه پیام‌ رسان‌ های داخلی داده می‌شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 175
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران