بیمه آسیا ، تخفیف به مناسبت هفته دولت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520512 تاریخ : 1399/07/09-16:43:27
,10025,
به مناسبت روز ایمنی و آتش نشانی، تقدیر رئیس هیئت مدیره بیمه سرمد از آتش نشانان

به مناسبت روز ایمنی و آتش نشانی، تقدیر رئیس هیئت مدیره بیمه سرمد از آتش نشانان

دکتر مجتبی کاتب و جمعی از مدیران سرمد، از آتش نشانان ایستگاه 84 آتش نشانی تهران تقدیر کردند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه سرمد، همزمان با هفتم مهر، روز ایمنی و آتش نشانی، دکتر مجتبی کاتب رئیس هیئت مدیره و جمعی از اعضای مدیران بیمه سرمد با حضور در ایستگاه 84 آتش نشانی تهران، با اهدا شاخه گل و هدایایی از زحمات و تلاش های شبانه روزی آتش نشانان تقدیر و تشکر کردند.
رئیس هیئت مدیره بیمه سرمد در این دیدار گفت: آتش نشانان، یکی از خدوم ترین اقشار جامعه هستند که ریسک های بزرگی را به جان می خرند تا جان هم وطنان را نجات دهند. قشری که کمتر به آن ارج نهاده شده و زحماتشان در جامعه دیده نشده است. امیدوارم، مردم با رعایت اصول ایمنی، یاری گر این عزیزان باشند تا شاهد کاهش آسیب ها در جامعه باشیم.
مجید حبیبی معاون فنی بیمه های غیرزندگی، الهام جلوی مدیر بیمه های مسئولیت، ناهید شاکری سرپرست بیمه های مهندسی و انرژی، حسن پورحسینی مدیربیمه های اتومبیل و مجتبی نصرالهی سرپرست مدیریت بیمه های آتش سوزی و باربری و خاص، دکتر کاتب را در این دیدار همراهی می کردند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 168
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران