در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512727 تاریخ : 1399/02/23-14:49:59
,17,
به تعامل مدرس خیابانی با بخش خصوصی شهادت می دهم

کاشفی:

به تعامل مدرس خیابانی با بخش خصوصی شهادت می دهم

عضو هیات رییسه اتاق بازرگانی ایران با اشاره به تعامل مناسب «حسین مدرس خیابانی» سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت با بخش خصوصی، گفت: درباره وی در یک حوزه می توانم شهادت دهم و آن تعامل بسیار خوب با بخش خصوصی بوده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، کیوان کاشفی ضمن حمایت از تصمیم رییس جمهوری درباره انتخاب «حسین مدرس خیابانی» به عنوان سرپرست وزارت صنعت گفت: تعامل وی با اتاق بازرگانی و تشکل های بخش خصوصی می تواند به وزارت صنعت برای بهبود امور و همچنین کل جامعه کمک کند تا سطح تولید و مدیریت تقاضا و تنیظم بازار به خوبی انجام شود.

وی ادامه داد: مدرس خیابانی تجربه و سابقه زیادی در حوزه های مختلف بخصوص بازرگانی داخلی و خارجی و تنظیم بازار دارد و قطعا انتخاب وی به عنوان وزیر صنعت نیز انتخاب موفق و شایسته ای است.

کاشفی اظهار کرد: با توجه به سطح نقدینگی کشور و هجوم این نقدینگی بر بازارهای مختلف، پرداختن به بازار داخلی و تنظیم بازار و ارز کشور را به امری دشوار تبدیل کرده که تخصص و پختگی مدرس خیابانی در این زمینه می تواند برای اداره کشور در چنین برهه زمانی مفید باشد.

عضو هیات رییسه اتاق بازرگانی ایران با اشاره به تخصص مدرس خیابانی در حوزه صنعت اظهار کرد: باتوجه به نامگذاری امسال به عنوان سال جهش تولید، وی قطعا در این زمینه برنامه های دقیق و هدفمندی تدارک می بیند تا هرچه سریع تر جهش تولید عملیاتی شود.

وی در این زمینه تصریح کرد: مدرس خیابانی همیشه در کمیته ارزی اتاق حضور فعال داشت و در بسیاری از موارد ثبت سفارش واردات و برگشت ارز را بواسطه تعامل او با بانک مرکزی پیش برده و پیگیری می کردیم.

عصر روز گذشته (دوشنبه) رییس جمهوری با صدور حکمی «حسین مدرس خیابانی» قائم مقام پیشین وزارت صنعت را به عنوان سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت منصوب کرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 177
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران