تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 312122 تاریخ : 1396/10/04-14:20:35
,1,
بهره مندی مردم آذربایجان شرقی از1541 میلیارد ریال تسهیلات حمایتی بانک صادرات ایران

طی شش ماه ابتدای سال 96 صورت گرفت؛

بهره مندی مردم آذربایجان شرقی از1541 میلیارد ریال تسهیلات حمایتی بانک صادرات ایران

حمایت های بانک صادرات ایران در آذربایجان شرقی علاوه بر اعطای 7314 فقره تسهیلات در بخش های اقتصاد مقاومتی، رونق تولید، اشتغالزایی و پرداخت وام های قرض الحسنه ضروری، با ساخت مدارس و خانه های بهداشت در برخی از روستاهای استان همچنان ادامه دارد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک طی 6 ماه ابتدای سال 96 با اعطای 7314 فقره تسهیلات به ارزش بیش از 1541 میلیارد ریال، اغلب بخش های اقتصاد مقاومتی استان آذربایجان شرقی را پوشش داد که در راستای بهبود رونق تولید 45 بنگاه کوچک و متوسط بالغ بر 350 میلیارد ریال از تسهیلات حمایتی بانک برخوردار شده اند. همچنین 561 فقره تسهیلات به میزان بیش از 472 میلیارد ریال برای خرید مسکن اقشار ویژه در اختیار خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران قرار گرفته است.

گفتنی است، مبلغی بالغ بر 38 میلیارد ریال تسهیلات برای تقویت مشاغل خانگی به 352 نفر از معرفی شدگان سازمان های حمایتی تخصیص یافته است.
همچنین 392 فقره وام قرض الحسنه طی این مدت به ارزش بیش از 63 میلیارد ریال از منابع بانک صادرات ایران برای نوسازی و بهسازی مسکن روستایی هزینه شده است. حمایت این بانک  از 13 زندانی معسر با پرداخت 3/3 میلیارد ریال وام قرض الحسنه در استان ادامه یافته و با پرداخت 5951 فقره وام قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه بالغ بر 614 میلیارد ریال در رونق بخشی به امر ازدواج در شهرستان های مختلف آذربایجان شرقی تا پایان شهریور ماه امسال تکمیل 
شد.
شایان ذکر است، مانده تسهیلات اعطایی(جاری و غیر جاری) بانک صادرات ایران در این استان تا پایان شهریور ماه سال جاری قریب به 25 هزار میلیارد ریال بوده که تقریبا 10 درصد تسهیلات پرداخت شده شبکه بانکی کشور در آذربایجان شرقی به حساب می آید.


اقدامات خیرین بانک صادرات ایران در آذربایجان ماندگار می شود
همچنین به دنبال وقوع سیل فروردین 96 در استان های آذربایجان شرقی و غربی، کارکنان بانک صادرات ایران ضمن ابراز همدردی با سانحه دیدگان و در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی خود، با تقدیم وجوه بازخرید مرخصی خود کمکی بالغ بر 19 میلیارد ریال در قالب خرید 3 دستگاه آمبولانس برای دانشگاه علوم پزشکی تبریز، اعطای یک دستگاه خودرو ون به آموزش و پرورش شهرستان شبستر، اعطای کمک نقدی بلاعوض به 152 نفر از خانواده های آسیب دیده به میزان 4 میلیارد و 480 میلیون ریال، ساخت یک باب مدرسه 3 کلاسه و یک باب خانه بهداشت به حمایت از مردم این استان پرداختند. ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 223
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران