زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 490170 تاریخ : 1398/06/09-11:49:28
,17,22,
بهره برداری از طرح تولید انواع لوله‌های پلی اتیلن با ظرفیت 20 هزار تن در شهرک صنعتی قائن

در جریان سفر وزیر صمت به خراسان جنوبی انجام شد؛

بهره برداری از طرح تولید انواع لوله‌های پلی اتیلن با ظرفیت 20 هزار تن در شهرک صنعتی قائن

وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه سفر به استان خراسان جنوبی، طرح تولید انواع لوله‌های پلی اتیلن شرکت نهرآب را در قائن مورد افتتاح قرار خواهد داد و از شرکت تروند زعفران نیز بازدید به عمل آورد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، طرح شرکت نهرآب قائن که در شهرک صنعتی قائن قرار دارد، ظرفیت تولید سالیانه 20 هزار تن لوله پلی اتیلن را دارد و با سرمایه گذاری 35 میلیارد ریال راه اندازی شده است.
این طرح که در زمینی به مساحت 10 هزار و 189 مترمربع و با زیربنای دو هزار و 341 مترمربع قرار دارد، برای 12 نفر اشتغال آفرینی کرده است.
رضا رحمانی همچنین از شرکت تروند زعفران قاین که در زمینه بسته بندی زعفران، زرشک و خشکبار فعالیت دارد نیز بازدید به عمل آورد.
این شرکت که ظرفیت تولید سالیانه 200 تن را دارد، با سرمایه گذاری 20 میلیارد ریالی راه اندازی شده و برای 56 نفر اشتغال ایجاد کرده است.
این شرکت در زمینی به مساحت 9 هزار و 884 مترمربع و با زیربنای یک هزار و 872 مترمربع قرار دارد.
گفتنی است در سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان خراسان جنوبی، واحد پروفیل شرکت گسترش صنایع قائن در شهرک صنعتی قائن نیز مورد بهره برداری و افتتاح قرار گرفت.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 151
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران