همراه بانک تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520599 تاریخ : 1399/07/12-11:50:20
,2,
بهره برداری از شرکت دانش بنیان مدوک زیست دارو با تأمین مالی پست بانک ایران

بهره برداری از شرکت دانش بنیان مدوک زیست دارو با تأمین مالی پست بانک ایران

شرکت دانش بنیان مدوک زیست دارو در حوزه زیست فناوری با حمایت مالی پست بانک مدیریت شعب شرق استان تهران، طی مراسمی به صورت مجازی با حضور دکتر حسن روحانی رییس جمهور به بهره برداری رسید.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران، شرکت دانش بنیان مدوک زیست دارو بعنوان اولین و تنها تولیدکننده محصولات مشتق از پلاسمای خون انسانی در خاورمیانه است که در حوزه تولید واکسن فعالیت دارد.
بنابراین گزارش: پست بانک منطقه شرق استان تهران 300 میلیارد ریال برای این شرکت تأمین مالی انجام داده تا این شرکت بتواند با تولید 100 درصدی خود بخشی از نیاز کشور را رفع نموده و از ارزبری این اقلام دارویی جلوگیری کند.
این گزارش می افزاید: حجم عملیات اجرایی این مجموعه 120 هزار یورو و ارزبری آن 5/4 میلیون دلار بوده است و بطور مستقیم برای 170 نفر اشتغال ایجاد کرده و تولید آن به صورت 100 درصدی انجام می شود که افتتاح آن به صورت مستقیم از طریق شبکه خبر پخش شد.
همچنین در این مراسم عزیزاله شهبازی استاندار البرز، دکتر فرزام فر مدیرعامل شرکت مدوک زیست دارو، مصطفی قانعی دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری، ناصر فلاح مدیرشعب پست بانک شرق استان تهران و دیگر مسئولان پست بانک ایران حضور داشتند که طی آن فرزام فر از مجموعه مدیران اعتباری پست بانک ایران، مدیرشعب منطقه مذکور، محمد عزیزی مسئول اعتبارات منطقه و حامد حسن پور رییس شعبه فلاحی که نقش بسزایی در تأمین مالی و همکاری های بی شائبه در اجرای طرح داشته اند قدردانی کرد.
گفتنی است: دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور در مراسم افتتاح خط تولید این شرکت و سایر پروژه های داروئی ضمن ارائه گزارشی از وضعیت تولید و ارزش داروئی این مجموعه ها از تمامی دست اندرکاران و بانک های عامل ازجمله پست بانک ایران تقدیر کرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 199
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران