از جیب آینده طرح اعتباری نوید پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 513318 تاریخ : 1399/03/01-17:10:04
,11,
بهره بردارى از 12 ایستگاه در خط 6و 7 مترو ، تا پایان سال

معاون شهردار تهران مطرح کرد

بهره بردارى از 12 ایستگاه در خط 6و 7 مترو ، تا پایان سال

معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران از راه اندازی 12 ایستگاه از خط های 6 و 7 مترو تا پایان سال خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومى معاونت حمل و نقل و ترافیک شهردارى تهران؛ "سید مناف هاشمی" صبح امروز( 1خرداد ماه ) از مراحل ساخت و بهره بردارى خط 7 مترو بازدید کرد.

معاون شهردار تهران در حاشیه بازدید از خط 7 متروی تهران با بیان اینکه این خط از منطقه 14( ورزشگاه تختی ) آغاز و با عبور از نواب، در پایان به میدان کتابی می رسد. گفت: عملیات احداث ایستگاه ها در مسیر این خط بیش از 70 تا 85 درصد پیشرفت فیزیکى داشته است.

هاشمی با بیان اینکه بهره بردارى از 8 ایستگاه در خط 7 مترو و 4 ایستگاه در خط 6 مترو تا پایان سال جارى هدف گذاری شده است تصریح کرد: در حال حاضر بالغ بر 7 هزار نفر در خط 6 و 7 بصورت شبانه روزى مشغول به فعالیت هستند .

معاون شهردار تهران اظهار داشت: بالغ بر 2 هزار میلیارد تومان منابعی بوده است که از همه محل ها برای بهره بردارى از این خطوط باید تزریق می شد، ولی متاسفانه در سال 98 کمتر از هزار میلیارد تومان این منابع تزریق شده است.

وی گفت: برخی منابع در قالب اوراق مشارکت سال 97 بوده است که مشکلاتی با بانک آینده داریم و هنوز عملیاتی نشده است بطوریکه حدود 910 میلیارد تومان از منابع ما اوراقی است که فروخته شده است و البته با بانک مرکزی و مدیران بانک آینده جلسات خوب و امیدوارکننده ای را داشتیم که آن منابع باید آزاد و تزریق شود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهردارى تهران تاکید کرد: در تلاشیم از 3 طریق ، منابع مالى شهرداری تهران ، فروش اوراق مشارکت و درآمد حاصل مجتمع های ایستگاهى منابع مورد نیاز بهره بردارى از 12 ایستگاه را تامین کنیم ./ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 37
!تسهیلات شما آماده است اپلیکیشن پرداخت صاپ کسب رتبه یک توانگری مالی توسط بیمه سرمد موسسه اعتباری ملل پست بانک ایران بانک خاورمیانه