زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 490106 تاریخ : 1398/06/05-15:15:43
,17,
بهبود فضای کسب وکار و اقتصاد هوشمند اولویت وزارت اقتصاد است

بهبود فضای کسب وکار و اقتصاد هوشمند اولویت وزارت اقتصاد است

معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر امور اقتصاد و دارایی گفت: بهبود فضای کسب و کار، مولد سازی دارایی های دولت و اقتصاد هوشمند از اولویت های این وزارتخانه است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، علی عسکری روز سه شنبه در مراسم تکریم و معارفه رئیس سازمان اقتصادی و دارایی استان خراسان رضوی افزود: در بخش اقتصاد به دلیل بخشی نگری بیش از حد و بی توجهی به ضرورت های یکپارچگی در برخی موارد شاهد بروز مشکلات متعدد در فضای کسب و کار هستیم.

وی در زمینه مولد سازی دارایی های دولت اظهار داشت: دولت دارای ساختمان ها، دارایی ها و سرمایه های ارزشمندی است که می تواند با استفاده از آنها اقدام به درآمد زایی و ایجاد درآمد پایدار نماید تا در زمانی که دچار تزلزل اقتصادی و درآمدی می شود به مشکل نخورد.

عسکری گفت: از ادارات و دستگاه های دولتی در استان ها درخواست داریم با فروش و کارآمد کردن دارایی های موجود و وارد کردن آن به چرخه تولید و خدمات در مسیر مولد سازی دارایی های دولت گام بردارند.

معاون وزیر اقتصاد و دارایی افزود: اقتصاد هوشمند نیز از دیگر اولویت های این وزارتخانه است که از طریق الکترونیکی کردن امور محقق می شود و عامل شفاف سازی نیز می باشد.

وی با بیان اینکه در فضای اقتصاد امروز که شاهد رکود در اقتصاد هستیم نیازمند همکاری همه بخش ها و دستگاه ها می باشیم افزود: تحقق درآمدهای مالیاتی از وظایف این وزارتخانه است که با توجه به اوضاع موجود تحقق همه این درامدها کار سختی است و نیاز به تلاش مضاعف همکاران دارد.

در این مراسم از زحمات سید مهدی رمضانی، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی قبلی استان خراسان رضوی قدردانی و حسین امیر رحیمی به عنوان مدیرکل جدید این اداره معرفی شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 210
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران