در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520521 تاریخ : 1399/07/10-11:08:14
,11,
بلیت پرواز اربعین امسال فروخته نمی شود

وزیر راه و شهرسازی:

بلیت پرواز اربعین امسال فروخته نمی شود

وزیر راه و شهرسازی گفت: امسال هیچ پروازی به نجف نداریم و بلیت پرواز اربعین فروخته نمی شود.

به گزارش بانک و صنعت، محمد اسلامی در حاشیه مراسم بهره برداری از پروژه های راهداری استان تهران که صبح امروز 10 مهرماه در آسایشگاه سالمندان کهریزک و به مناسبت گرامیداشت روز سالمند برگزار شد، درباره پروازهای اربعین گفت: به دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا، امسال مراسم اربعین برگزار نمی شود.

وی افزود: نه پروازی به نجف داریم و نه بلیتی فروخته خواهد شد؛ به جز هیئت های سیاسی و مقامات دو کشور، هیچ پرواز مسافری بین ایران و عراق انجام نمی شود.

وزیر راه و شهرسازی درباره نقاط حادثه خیز جاده های کشور گفت: وزارت راه و شهرسازی با همکاری پلیس راهور 257 نقطه حادثه خیز را شناسایی کرده که تاکنون 147 نقطه حادثه خیز جاده ای برطرف شده است؛ مابقی تقاطع های غیرهمسطح هستند که نیاز به اعتبار دارند.

همچنین در این مراسم انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران با اشاره به گرامیداشت روز سالمند گفت: استان های تهران، مازندران و گیلان، بیشترین جمعیت سالمند کشور را دارند.

وی درباره ایمن سازی جاده ها گفت: یکی از اقدامات وزارت راه و شهرسازی در دوره وزارت محمد اسلامی، ایمن سازی جاده ها و سرعت بخشیدن به پروژه های عمرانی جاده ای بوده است.

جاده های استان تهران ایمن سازی شود

محسنی بندپی با اشاره به بهره برداری از تقاطع غیرهمسطح شهر قدس و پل واوان در روز جاری اظهار داشت: جاده های استان تهران با جمعیت بیش از 14 میلیون نفر باید از ایمن سازی بیشتری برخوردار شود.

کاهش ترافیک تهران با احداث آزادراه کنارگذر جنوبی

سید تیمور حسینی فرمانده پلیس راهور نیز در سخنان کوتاهی در این مراسم با اشاره به احداث آزادراه تهران شمال و کمکی که به روان سازی ترافیک کرد، گفت: آزادراه کنارگذر جنوبی تهران نیز یکی از محورهای شریانی کشور خواهد بود که نقش مهمی در روان شدن ترافیک غرب به شرق کشور ایفا خواهد کرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 196
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران