صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522165 تاریخ : 1399/08/11-13:55:14
,17,25,
بعد از 7 سال رکورد استخراج ماهیانه معدن میدوک شکسته شد

مدیرعامل شرکت مس:

بعد از 7 سال رکورد استخراج ماهیانه معدن میدوک شکسته شد

مدیرعامل شرکت مس گفت: مجموع ماده معدنی و باطله استخراج شده از معدن میدوک در مهر امسال به رقم 3 میلیون و 937 هزار و 102 تن رسید که نسبت به رکورد قبل 2.2 درصد افزایش داشته است.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل ازشرکت ملی مس ایران، اردشیر سعدمحمدی اظهار داشت: در سال جهش تولید با تلاش و کوشش حداکثری پرسنل سخت کوش صنعت مس رکورد استخراج ماهیانه معدن میدوک با 2.2 درصد افزایش نسبت به رکورد قبلی در مهرماه 93 شکسته شد.

مدیرعامل شرکت مس گفت: معدن میدوک در مهر ماه سال جاری موفق به ثبت رکورد جدیدی در استخراج ماهیانه شد؛ به طوری که مجموع ماده معدنی و باطله استخراج شده در مهرماه امسال به رقم 3 میلیون و 937 هزار و 102 تن رسید که نسبت به رکورد قبل با 3 میلیون و 852 هزار و 684 تن 2.2 درصد افزایش داشته است.

بر اساس این گزارش، امور پالایشگاه خاتون آباد در مجتمع مس شهربابک در اردیبهشت ماه سال جاری نیز موفق به ثبت رکورد تازه ای در تولید کاتد شد به طوری که این پالایشگاه در اردیبهشت ماه موفق به رشد بیش از 12 درصدی تولید کاتد شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 182
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران