تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 311546 تاریخ : 1396/09/27-11:37:58
,10027,
بسیج ادارات باید در پیشبرد اقتصاد مقاومتی سازمان‌ها را یاری کند

رئیس کل بیمه مرکزی در نشست فرماندهان بسیج مجموعه وزارت اقتصاد:

بسیج ادارات باید در پیشبرد اقتصاد مقاومتی سازمان‌ها را یاری کند

دکتر همتی در نشست فرماندهان بسیج ادارات تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی بر نقش موثر بسیج در عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی تاکید کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از ‌روابط عمومی بیمه مرکزی، دکتر همتی در نشست فرماندهان بسیج ادارات تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی بر نقش موثر بسیج در عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی تاکید کرد.

 دکتر همتی با اشاره به توطئه‌های استکباری در تضعیف اقتصاد کشور گفت: بسیج ادارات به ویژه مرکز وزارت اقتصاد نقش ویژه‌ای در این دوران دارند چرا که هدف دشمنان تشدید مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم است و ما باید در این مورد هوشیار باشیم.

وی افزود: بسیج وزارت اقتصاد می‌تواند در بخش بازارهای مالی، بانکی و بیمه‌ای به عملیاتی شدن اقتصاد مقاومتی که معنای واقعی آن انعطاف‌پذیری و مقاومت در برابر فشارهای وارده به بدنه اقتصاد کشور است، به خوبی ایفای نقش کند.

رئیس کل بیمه مرکزی در بخش دیگری از سخنان خود بسیجیان را به ایده‌پردازی تشویق کرد و گفت: بسیج می‌تواند با ارائه ایده‌های جدید از روزمرگی و اتلاف وقت و انرژی در سازمان‌ها جلوگیری کند و مدیران را در رسیدن به هدف انعطاف‌پذیری اقتصادی یاری کنند.

رئیس کل بیمه مرکزی در پایان با اشاره به تلاش‌ها و عملکرد صنعت بیمه کشور گفت: صنعت بیمه همیشه یار و یاور مردم و دولت در بحران‌ها بوده است. خصوصاً عملکرد آن در قضیه حوادث اخیر توانایی و قابلیت صنعت بیمه در پشتیبانی از زیاندیدگان را نشان داد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 194
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران