صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518090 تاریخ : 1399/05/28-14:30:50
,17,4,
بسته کمک 5.8 میلیارد دلاری سنگاپور برای تقویت اقتصاد کرونا زده

معاون نخست وزیر سنگاپور اعلام کرد:

بسته کمک 5.8 میلیارد دلاری سنگاپور برای تقویت اقتصاد کرونا زده

معاون نخست وزیر سنگاپور اعلام کرده که دولت این کشور 8 میلیارد دلار دیگر را برای کمک به تقویت اقتصاد آسیب دیده از کرونای این کشور تخصیص داده است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از سی ان بی سی، هنگ سوی کیت، معاون نخست وزیر و وزیر مالی اعلام کرد که دولت این کشور، 8 میلیارد دلار سنگاپور (معادل 5.8 میلیارد دلار آمریکا) دیگر را برای کمک به تقویت اقتصاد آسیب دیده از کرونای این کشور تخصیص داده است.

وی هنگ که وزیر هماهنگ کننده سیاست های اقتصادی سنگاپور هم هست، در پیامی تلویزیونی گفت: تأثیرات اقتصادی ناشی از پاندمی بسیار شدید هستند؛ این در حالی است که اقتصاد جهانی بسیار ضعیف باقی مانده و ریکاوری آن به این بستگی دارد که کشورهای جهان تا چه حد بتوانند شیوع ویروس را کنترل کنند.

سنگاپور در نیمه اول امسال یکی از بدترین سقوط های اقتصادی در آسیا را گزارش داد.

اقتصاد این کشور که وابستگی بالایی به تجارت آزاد دارد، با وضع محدودیت های قرنطینه ای در جهان که باعث توقف بخش بزرگی از فعالیت های اقتصادی شد، به شدت آسیب دیده است.

دولت سنگاپور اعلام کرده است که پیش بینی می کند اقتصاد این کشور امسال بین 5 تا 7 درصد آب برود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 187
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران