جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522332 تاریخ : 1399/08/14-15:54:55
,2,
بسته های غذایی بانک توسعه تعاون در دست نیازمندان

در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی، با تخصیص بودجه 750 میلیون ریالی تحقق یافت؛

بسته های غذایی بانک توسعه تعاون در دست نیازمندان

بانک توسعه تعاون به مناسبت ولادت باسعادت پیامبر گرامی اسلام (ص) و امام جعفر صادق (ع) و گرامیداشت هفته وحدت، به دستور مدیرعامل با تخصیص بودجه ای بالغ بر 750 میلیون ریال و تمرکز بر سه استان گلستان، سیستان و بلوچستان و کردستان به عنوان مناطق هدف، اقدام به اهدای کمک های مؤمنانه به هم وطنان نیازمند نمود.

به گزارش بانک و صنعت، محمدعلی محترم، مدیریت شعب استان سیستان و بلوچستان، در حاشیه توزیع این کمک ها که در زاهدان برگزار شد، اظهار داشت: به دستور مدیرعامل محترم بانک توسعه تعاون و با در نظر گیری مختصات اقتصادی این استان، به منظور کمک به اقشار نیازمند با تخصیص اعتباری بالغ بر 250 میلیون ریال، بسته های غذایی به ارزش 5 میلیون ریال بین 50 خانواده نیازمند در شهرستان زاهدان اهدا شد.

محترم بابیان اینکه علاوه بر تعاونی ها، حمایت از عموم اقشار مردم نیز با پرداخت تسهیلات خرد به عنوان یکی از وظایف بانک توسعه تعاون، همواره موردتوجه و پیگیری است، افزود: پیرو بیانات اخیر مقام معظم رهبری که خطاب به آحاد مردم و مسئولین، همدلی و کار جهادی در این روزهای سخت را گوشزد کردند، نیاز است تا در تمامی ابعاد کمک هایی صورت گیرد و در همین راستا بانک توسعه تعاون به عنوان یک بانک توسعه ای نیاز می دید که در مسیر رزمایش کمک مؤمنانه قرار بگیرد.

حبیب اله عمرانی، مدیر شعب استان کردستان نیز در توضیح این اقدام گفت: کمک های بانک توسعه تعاون که در راستای تأکیدات مقام معظم رهبری در باب فعالیت جهادی عموم مسئولین برای کمک به آحاد مردم در شرایط فعلی و پیگیری دستور مدیرعامل محترم بانک صورت پذیرفت، در قالب بسته های خوراکی در استان بین اقشار محروم و نیازمند توزیع شد.

وی افزود: این بسته ها در استان کردستان با توجه به مطالعات منطقه ای و اطلاعات میدانی کسب شده در خصوص ضرورت های موجود در حاشیه شهر سنندج توزیع شد.

همچنین به گفته مدیر شعب استان گلستان این کمک ها در تعدادی از شهرستان های استان شامل کلاله، بندرترکمن، گنبد، آق قلا و گمیشان بر اساس یافته های محلی و اطلاعات میدانی روسای شعب این شهرستان ها، بین نیازمندان استان توزیع گردید.

محمدرضا شریفی در این خصوص تصریح نمود: بانک توسعه تعاون خصوصاً در استان گلستان اهتمام ویژه ای به حمایت از رونق تولید و اشتغال در جهت بهبود سطح معیشت عمومی و رونق اقتصادی دارد و از همین باب با توجه به تنوع مذهبی موجود در استان و در ایام پربرکت میلاد پیامبر که نقطه عطفی در مسیر همدلی عموم مسلمانان و آحاد مردم است، به عنوان بانکی پیشرو اقدام به تخصیص بودجه به منظور حمایت از اقشار کم برخوردار نمود.

گفتنی است این اقدام که در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی از سوی بانک توسعه تعاون صورت می پذیرد در تقارن با هفته وحدت، نشان از توجه این بانک به عموم ارزش های حاکم بر جامعه و نیز وظایف اجتماعی علاوه بر فعالیت های مؤثر اقتصادی، دارد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 181
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران