صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521068 تاریخ : 1399/07/20-11:31:31
,10028,
بستری 55 هزار بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های تامین اجتماعی

بستری 55 هزار بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های تامین اجتماعی

مدیر کل درمان مستقیم سازمان تامین اجتماعی گفت: 55 هزار بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های تامین اجتماعی سراسر کشور بستری هستند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر ابوالفضل آفریده در مراسم تکریم و معارفه مدیران درمان استان ایلام اظهار داشت: با همدلی و همکاری می توان در راستای تحقق اهداف مدیریت درمان قدم های مثبتی برداشت و خدمت شایسته ای در این راستا ارائه کرد.

وی افزود: اجرای سطح بندی خدمات در بخش سرپایی و بستری سبب می شود بیمه شدگان به نحو احسن از خدمات درمان مستقیم سازمان تامین اجتماعی استفاده کنند.

مدرکل درمان مسقیم سازمان تامین اجتماعی اظهار کرد: بهره برداری از منابع سازمان برای خدمت رسانی بهتر و بیشتر به بیمه شدگان تامین اجتماعی امری مهم و ضروری است.

دکتر آفریده با بیان اینکه متوسط بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی52 درصد جمعیت کشور است، ادامه داد: در سال جاری برنامه های جدیدی مدنظر این سازمان است که از جمله آنها؛ اداره سالمندان، بیماری های مزمن، غربالگری و پیشگیری از عوارض بیماریها است.

وی تصریح کرد: همچنین برای ارتقاء خدمات درمانی در ایلام برنامه های ویژه ای در دستور کار است. در این راستا مراکز سرپایی این استان تقویت و بر اساس میزان نیاز تلاش می شود خدمات ارزانتر ارائه شود تا بیمه شدگان از خدمات برابر بهره مند شوند.

مدیرکل درمان مسقیم سازمان تامین اجتماعی بیان داشت: بیش از 55 هزار نقر بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی ملکی سازمان تامین اجتماعی بستری شده اند.

وی اظهار داشت: در بحث درمان بیماران کرونا تا پایان شهریور امسال، حدود 3 هزار میلیارد تومان برای درمان مستقیم هزینه شده است و بیمه شدگان این سازمان هیچ هزینه ای بابت درمان پرداخت نمی کنند.

دکتر آفریده گفت: درمان بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی در بخش سرپایی و بستری به صورت رایگان است و تعرفه درمانی سایر بیمه شدگان نیز بر اساس تعرفه دولتی خواهد بود.

گفتنی است، در پایان این مراسم، از زحمات دکتر لاله ماژین مدیر پیشین مدیریت درمان تامین اجتماعی ایلام تقدیر و دکتر رمضانی به عنوان مدیر جدید درمان استان معرفی شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 193
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران