از جیب آینده طرح اعتباری نوید پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 513323 تاریخ : 1399/03/01-13:07:03
,1,
بر اساس اطلاعیه بانک مرکزی؛ سقف مجاز انتقال وجه کارت به کارت و برداشت نقدی تغییر کرد

بر اساس اطلاعیه بانک مرکزی؛ سقف مجاز انتقال وجه کارت به کارت و برداشت نقدی تغییر کرد

بر اساس اطلاعیه بانک مرکزی ج.ا.ا . و با توجه به عبور کشور از مرحله ی اوج شیوع ویروس کرونا، سقف مجاز انتقال وجه کارت به کارت و همچنین برداشت نقدی از خودپردازها تغییر یافت.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعتبه نقل از روابط عمومی بانک پاسارگاد، از تاریخ 1 خرداد سال 1399، سقف انتقال وجه کارت به کارت از طریق خودپردازها، درگاه های اینترنتی و کیوسک ها حداکثر مبلغ 30 میلیون ریال در شبانه روز و از طریق پرداخت سازها مبلغ 10 میلیون ریال خواهد بود. همچنین امکان برداشت نقدی از طریق خودپردازها تا سقف 2 میلیون ریال فراهم است.

بر اساس این خبر، مشتریان با مراجعه به شعبه ها و احراز هویت به صورت حضوری، می توانند نسبت به تمدید کارت های بانکی خود اقدام کنند.

گفتنی است مرکز مشاوره و اطلاع رسانی بانک پاسارگاد به شماره ی 82890 تماس و سامانه ی CRM در سایت این بانک به آدرس https://www.bpi.ir/crm آماده ی ارائه ی اطلاعات بیشتر به مشتریان هستند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 165
!تسهیلات شما آماده است اپلیکیشن پرداخت صاپ کسب رتبه یک توانگری مالی توسط بیمه سرمد موسسه اعتباری ملل پست بانک ایران بانک خاورمیانه