در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516091 تاریخ : 1399/04/26-12:25:26
,17,
برگزاری 3 میز ساخت داخل با محوریت صنعت خودرو تا پایان سال

صادقی نیارکی در حاشیه افتتاح 11 طرح صنعتی در گیلان اعلام کرد:

برگزاری 3 میز ساخت داخل با محوریت صنعت خودرو تا پایان سال

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از برگزاری سه میز ساخت داخل با محوریت صنعت خودرو تا پایان سال خبر داد و گفت: مردادماه میز ساخت داخل در بخش لوازم خانگی تشکیل و برگزار می شود.

به گزارش بانک و صنعت، مهدی صادقی نیارکی چهارشنبه شب در حاشیه سفر سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت به گیلان در جمع خبرنگاران، اجرای نهضت داخلی سازی و تولید داخل را یکی از اولویت های این وزارتخانه دانست و افزود : هدف گذاری امسال 3.2 میلیارد دلار داخلی سازی است که سهم استان گیلان 45 میلیون دلار می باشد.

وی با تاکید بر لزوم تامین منابع ارزی و ریالی جهت تحقق هدف گذاری وزارت صنعت، معدن و تجارت، افزود: برگزاری میز ساخت داخل از جمله برنامه های ما برای تحقق منابع مورد نظر است و در این راستا نخستین میز ساخت داخل در بخش خودروسازی را با هدف گذاری 66 میلیون یورویی برگزار کردیم.

معاون امور صنایع از برگزاری وزارت صمت سه میز ساخت داخل با محوریت صنعت خودرو تا پایان سال خبر داد و تصریح کرد: مردادماه میز ساخت داخل در بخش لوازم خانگی برگزار می شود و در نظر است میز ساخت داخل سایر صنایع همچون ماشین آلات معدنی را نیز ایجاد کنیم.

صادقی نیارکی، با بیان اینکه داخلی سازی و ساخت داخل باید به فرهنگی صنعت در کشور تبدیل شود، اضافه کرد: هدف حمایت از داخلی سازی تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری در حوزه سیاست های اقتصاد مقاومتی و اتکا به ظرفیت های داخلی است.

وی با بیان اینکه اقتصاد کشور نیازمند درون زایی از طریق نگاه به توان داخلی است، یادآور شد: تولید داخلی و افزایش صادرات از طریق ایجاد بازار خارجی زنجیره صنعت را تکمیل خواهد کرد و در نهایت شاهد تاب آوری اقتصادی، بی اثر شدن تحریم ها، اشتغالزایی و ایجاد ارزش افزوده ناشی از تولید و ارزآوری خواهیم بود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 199
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران