جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 446072 تاریخ : 1397/10/25-17:05:22
,1,
برگزاری گردهمایی سراسری معاونین شعب استانهای آذربایجان شرقی، غربی و اردبیل

برگزاری گردهمایی سراسری معاونین شعب استانهای آذربایجان شرقی، غربی و اردبیل

گردهمایی سراسری معاونین شعب استانهای آذربایجان شرقی، غربی و اردبیل در محل سالن همایش مدیریت استان با حضور مدیر منطقه، معاون اجرایی، معاون مالی و اداری، کارشناسان منطقه و کلیه معاونین شعب استانهای تحت مدیریت برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین، در ابتدای این جلسه علی شهرود رهور مدیر منطقه نکاتی را در خصوص مفاهیم حقوقی و رعایت بهداشت اعتباری بیان کرد.

شهرود فرهنگ یادگیری را به عنوان اولین رکن اساسی رشد و تعالی سازمانی دانست و اظهار داشت: یک سازمان زمانی رشد می‌کند که ضمن داشتن یک آرمان مشترک، فرهنگ یادگیری در آن نهادینه شده باشد.
 
در این جلسه یزدانی معاون مالی منطقه مواردی همچون آمار تحقق اهداف، شعب را از ماه شهریور تا دی ماه 97 به صورت تفکیک مورد تجزیه و تحلیل قرار داد.
 
در ادامه شهام فر معاون اجرایی منطقه در رابطه با اعتبارات و وصول مطالبات مطالبی را مطرح و دقت بیش از پیش را در بهداشت اعتباری پرونده های تسهیلاتی همچنین صدور ضمانت نامه ها و اعتبارات اسناد داخلی را خواستار شد.


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 205
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران