تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 312241 تاریخ : 1396/10/05-16:16:34
,1,
برگزاری گردهمائی روسای شعب استان گلستان بانک ایران زمین

برگزاری گردهمائی روسای شعب استان گلستان بانک ایران زمین

گردهمایی روسای شعب استان گلستان با حضور معاون عملیات بانکی، مدیر امور شعب استانها، مدیر و روسای شعب و واحدهای ستادی استان گلستان بانک ایران زمین برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین، در این گردهمایی محمدتقی بهشتی مدیر شعب استان گلستان ضمن خیر مقدم، گفت: ما باید با یادگیری و استفاده از ابزار الکترونیک و دیجیتال بانک نسبت به خدمت رسانی هرچه بیشتر به مشتریان کوشا باشیم.

در ادامه محمد رضا ادبی معاون عملیات بانکی با اشاره به تاریخچه و نحوه شکل گیری بانکهای خصوصی گفت: امروزه مشتریان انتظار سرویس دهی خوب و ایده آل را در شعب بانک های خصوصی دارند که این مهم جز با همدلی، احساس مسئولیت و تعلق واقعی به سازمان با وجود کارکنان متعهد، ساعی و پرتلاش ممکن نخواهد بود.
مصطفی یزدانجو مدیر امور شعب استانها از روسای شعب خواست تا با برنامه ریزی مدون و منسجم روزانه در تلاش برای تسریع خدمت رسانی به مشتریان باشند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 181
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران