صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519590 تاریخ : 1399/06/26-11:24:55
,10025,
برگزاری پنجمین نشست عصرانه انجمن بهره وری با همکاری انجمن بهره وری و پژوهشکده بیمه

برگزاری پنجمین نشست عصرانه انجمن بهره وری با همکاری انجمن بهره وری و پژوهشکده بیمه

پنجمین نشست عصرانه انجمن بهره وری با موضوع بیمه و بهره وری؛ چالش ها و راهکارها یکشنبه 30 شهریور با حضور مدیران صنعت بیمه و انجمن بهره وری در پژوهشکده بیمه برگزار خواهد شد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی پژوهشکده بیمه، در این نشست دکتر سلیمانی رئیس کل بیمه مرکزی ج.ا.ایران، دکتر حمید کردبچه رئیس پژوهشکده بیمه، مهندس اولیاء عضو هیات مدیره انجمن بهره وری، مهندس بختیاری مدیرعامل شرکت بیمه رازی، مهندس مهدوی مدیرعامل شرکت بیمه سرمد و دکتر آشتیانی، دکتر فرهی و دکتر تقوایی از اعضای انجمن بهره وری ایران به ارائه سخنرانی خواهند پرداخت.
بر پایه این گزارش در این نشست جمعی از مدیران بیمه مرکزی، شرکت های بیمه، پژوهشکده بیمه و چند تن از مدیران و کارشناسان انجمن بهره وری حضور خواهند داشت.
ثبت نام جهت مشارکت غیر حضوری در این برنامه برای عموم آزاد و از طریق لینک http://reg.irpa.ir امکان پذیر می باشد و این نشست از طریق صفحه انجمن بهره وری در آپارات به نشانی http://www.aparat.com/irpa_ir/live به صورت مستقیم پخش خواهد شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 189
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران