در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519305 تاریخ : 1399/06/20-17:02:43
,17,
برگزاری نمایشگاه های تخصصی زمینه ساز اعتلای تجارت خارجی کشور است

معاون وزیر صمت تاکید کرد

برگزاری نمایشگاه های تخصصی زمینه ساز اعتلای تجارت خارجی کشور است

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزاری نمایشگاه های تجاری و تخصصی را زمینه ساز اعتلای تجارت خارجی و فرصتی برای افزایش مبادلات تجاری و معرفی بهتر تولیدات داخلی دانست.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، حمید زادبوم و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در حاشیه برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تاکید کرد: رعایت پروتکل های بهداشتی براساس مصوبات ستاد ملی کرونا با هدف حفظ سلامت مشارکت کنندگان، برگزارکنندگان و بازدیدکنندگان اولویت اصلی در برگزاری نمایشگاه ها است.
رئیس سازمان توسعه تجارت ایران با اشاره به اقدامات انجام شده در این حوزه، اظهار امیدواری کرد با هماهنگی های صورت گرفته ضمن برگزاری نمایشگاه های تجاری و تخصصی هدفمند، شاهد اعتلای تجارت خارجی کشور از طریق استفاده از کلیه ابزارهای موجود باشیم.
زادبوم با بیان اینکه نمایشگاه ها انعکاس فعالیت واحدهای تولیدی صادراتی بوده و بهترین ابزار جهت حضور و ماندگاری در بازارهای هدف است، افزود: سازمان توسعه تجارت ایران به عنوان متولی صدور مجوز، نظارت و ارزیابی نمایشگاه های تجاری در داخل و خارج از کشور، تمهیدات مناسبی جهت ارتقای این صنعت جوان و روبه رشد اندیشیده و اجرا می کند.
وی نوآوری در برگزاری نمایشگاه ها با هدف جذب بنگاه های خریدار خارجی را شرط بقاء و اعتلای صنعت نمایشگاهی دانست و از انجمن های فعال در صنعت نمایشگاهی خواست با هماهنگی سازمان توسعه تجارت ایران در این مسیر گام بردارند.
رئیس کارگروه نظارت و ارزیابی رویدادهای تجاری، برگزاری نمایشگاه های مجازی در شرایط فعلی را که دو هدف کاهش هزینه های بنگاه ها و حفظ سلامت بازدیدکنندگان را به دنبال دارد، بسیار ارزشمند عنوان کرد.
رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران با اشاره به برنامه ریزی انجام شده جهت برگزاری بیش از 500 نمایشگاه در تهران و مراکز نمایشگاهی مصوب سراسر کشور، گفت: صنعت نمایشگاهی جوان کشور با دارا بودن صنایع پیشینی و پسینی متعدد، نقش بسزایی در اشتغال و تولید داشته و لازم است از کلیه فعالان این صنعت، اعم از مجریان و غرفه سازان و همچنین مشارکت کنندگان در نمایشگاه ها حمایت به عمل آورد.
گفتنی است؛ بیستمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان از تاریخ 20 لغایت 23 شهریورماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در حال برگزاری است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 178
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران