از جیب آینده طرح اعتباری نوید پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 463848 تاریخ : 1398/02/14-16:25:05
,10027,
برگزاری نشست های منظم شورای هماهنگی بیمه استان ها به استحکام صنعت بیمه منجر خواهد شد

رئیس کل بیمه مرکزی:

برگزاری نشست های منظم شورای هماهنگی بیمه استان ها به استحکام صنعت بیمه منجر خواهد شد

رقابت سالم در بازار بیمه به تقویت بنیه مالی صنعت بیمه منتهی می شود و به همین خاطر تمامی فعالان صنعت بیمه در بخش صدور باید مسائلی نظیر رعایت نرخ فنی و شرایط منطقی را با جدیت دنبال کنند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه مرکزی، دکتر غلامرضا سلیمانی که در نشست شورای هماهنگی شرکت های بیمه، کانون و انجمن های صنفی نمایندگان و کارگزاران صنعت بیمه آذربایجان شرقی، سخن می گفت با اعلام این مطلب افزود: خوشبختانه نزدیک به صددرصد واحدهای صنعتی کشور از پوشش های بیمه ای بهره می برند که این امر نشان دهنده اهمیت حفظ سرمایه و روند تولید است.

رییس کل بیمه مرکزی با قدردانی از فعالیت گسترده شرکت سهامی بیمه ایران در استان آذربایجان از شرکت های خصوصی بیمه خواست با فعالیت مضاعف و شناسایی ظرفیت های خالی، سهم خود را از بازار بیمه کشور افزایش دهند.

دکتر سلیمانی با بیان این مطلب که برگزاری نشست های منظم شورای هماهنگی بیمه استان ها به استحکام صنعت بیمه منجر خواهد شد، خاطرنشان کرد: هماهنگی شرکت های بیمه از روش های مفید توسعه ای به شمار می رود و در سیل اخیر نیز شاهد بودیم که استان هایی در مدیریت بحران، قدرتمندتر عمل کردند که از شورای هماهنگی منظم تری سود می بردند.

رییس شورای عالی بیمه از اراده نهاد ناظر در خصوص واگذاری برخی از اختیارات بیمه مرکزی به شرکت های بیمه ای و نمایندگان آنان و اجرای موضوع برون سپاری و دخالت شرکت ها در امر اصلاح آیین نامه ها،خبر داد و افزود: توسعه در فضای تعامل شکل می گیرد و ما نمی توانیم انتظار داشته باشیم که نمایندگان صنعت بیمه در استان ها بدون اختیارات کافی، روند توسعه ای را با شتاب قابل قبولی دنبال کنند.

وی در پایان با ابراز خرسندی از فعالیت 25 شرکت بیمه ای در استان آذربایجان، این حجم از فعالیت را در سطح این استان صنعتی قابل قبول توصیف کرد و نسبت به ضرورت ظرفیت سازی های تازه خبر داد.

گفتنی است در آغاز این نشست حسن مستفید فرماندار شهرستان شبستر از این شهرستان به عنوان شهر اولین ها و زادگاه بزرگان و مشایخ حوزه های دین و اخلاق یاد کرد و افزود حضور رئیس کل بیمه مرکزی در شهرستان شبستر می تواند انگیزه فعالان اقتصادی منطقه را بیشتر کرده و به افزایش روند بازسازی و رونق تولید منتهی شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 214
!تسهیلات شما آماده است اپلیکیشن پرداخت صاپ کسب رتبه یک توانگری مالی توسط بیمه سرمد موسسه اعتباری ملل پست بانک ایران بانک خاورمیانه