تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 311738 تاریخ : 1396/09/29-15:56:44
,22,
برگزاری نشست تخصصی دفاتر قراردادهای آب منطقه ای سراسر کشور در مشهد مقدس

برگزاری نشست تخصصی دفاتر قراردادهای آب منطقه ای سراسر کشور در مشهد مقدس

نشست تخصصی دو روزه دفاتر امور قراردادهای شرکت های آب منطقه ای کشور به میزبانی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی صبح امروز در مشهد آغاز شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی شرکت آب، در افتتاحیه این مراسم "محمدحسین جعفری"، ضمن خیر مقدم بیان کرد: نظر به اهمیت تبادل آموخته ها، دانسته ها و اطلاعات در عصر ارتباطات و لزوم هم افزایی فرآیند های ارجاع کار و خرید خدمات مشاوره این نشست دو روزه ترتیب داده شده است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی افزود: این نشست در قالب کارگاه های آموزشی متنوع و موضوعات مخلتف تخصصی و با حضور مدیران دفاتر امور قراردادهای آب منطقه ای سراسر کشور، اعضای کارگروه پیمان، شورای فنی استان و شرکت های مشاور و پیمانکاران برگزار می شود.

جعفری با اشاره به نقش سازمانی امور قراردادها در پیشبرد اهداف شرکت گفت: توجه به جنبه های کارشناسی و سازمان یافتگی فعالیت های این دفتر در رسیدگی به امور قراردادها و خدمات طرح ها زمینه پاسخ گویی مناسب تر به سایر نهادها را فراهم کرده و امیدواریم دستاوردهای این نشست منجر به ارتقای سطح خدمات این دفاتر شود. ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 178
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران