در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519537 تاریخ : 1399/06/25-14:08:44
,2,
برگزاری سومین جلسه کارگروه ارزیابی نقشه راه تحول دیجیتال بانک ملی ایران

برگزاری سومین جلسه کارگروه ارزیابی نقشه راه تحول دیجیتال بانک ملی ایران

بانک ملی ایران با توجه به اهمیت موضوع تحول دیجیتال در صنعت بانکداری و الزام وزارت امور اقتصادی و دارایی در حرکت بانک ها به سوی دیجیتالی شدن، در ارائه نقشه راه تحول دیجیتال خود پیشگام بوده است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، در این راستا و به منظور ارزیابی نقشه راه بانک، کارگروه تخصصی متشکل از نمایندگان وزارت امور اقتصادی و دارایی و مدیران ارشد و کارشناسان بانک طی جلسات مشترک جزئیات سند چشم انداز، متدولوژی و گام های اجرایی ترسیم شده را مورد بحث و بررسی قرار می دهند.

بر همین اساس سومین جلسه کارگروه مذکور با حضور مسعود خاتونی عضو هیات مدیره بانک، هادی سالارخیلی معاون برنامه ریزی و تحول بانک و نمایندگان وزارت اقتصاد و اداره کل مدیریت استراتژیک بانک برگزار شد.

مسعود خاتونی ضمن اشاره به برقراری امکان ارایه تسهیلات تمام دیجیتال برای مشتریان بانک در بحران کرونا، رویکرد بانک مبنی بر پایبندی و اهتمام جدی در استفاده از تمام ظرفیت ها در اجرای بهینه طرح تحول دیجیتال را تشریح کرد.

در ادامه هادی سالارخیلی ضمن اشاره به ضرورت جاری سازی استراتژی های تدوین شده از جمله تحول دیجیتال، بر اهمیت حمایت و پشتیبانی وزارت امور اقتصادی و دارایی در پیشبرد پروژه های استراتژیک بانک تاکید کرد.

همچنین در این نشست، نمایندگان وزارت اقتصاد نقشه راه بانک ملی ایران را به عنوان یک سند جامع و واقع بینانه که از قابلبت های لازم برای اجرا و پیاده سازی برخوردار است، ارزیابی کردند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 125
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران