سازمان خصوصی سازی طرح اعتباری نوید پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت یک سرویس خوب؛ سرآغاز پیروزی همراه بانک تمام عیار بیمه تجارت نو موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
شماره: 465092 تاریخ : 1398/02/31-17:04:05
,11,10028,
برگزاری جشن

برگزاری جشن "شهر نفس" در ایوان انتظار ایستگاه میدان حضرت ولیعصر(عج)

"جشن شهر نفس" به مناسبت میلاد با سعادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) و روز ملی اهدای عضو در ایوان انتظار در ایستگاه میدان حضرت ولیعصر (عج) واقع در خط سه مترو برگزار می شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از متروی تهران، مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه اعلام کرد: همزمان با سالروز میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع) جشن "شهر نفس" با مشارکت معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری مترو و انجمن اهدای عضو ایرانیان در ایوان انتظار به مدت سه روز برگزار می شود.

در این جشن خانواده های اهدا کنندگان عضو حضور دارند و هدف از برگزاری آن، نهادینه شدن فرهنگ اهدای عضو از سوی خانواده هایی که عزیزانشان به دلیل مرگ مغزی امیدی به ادامه حیات ندارند به بیماران نیازمند است.

تقدیر از خانواده های اهدا کننده عضو، راه اندازی پویش "من هم یک اهدا کننده عضو هستم" و صدور کارت عضویت برای علاقمندان به اهدای عضو از دیگر برنامه هایی است که در این جشن برگزار می گردد.

این برنامه از تاریخ 29 اردیبهشت آغاز شده و تا 31 همین ماه در ایوان انتظار ایستگاه میدان حضرت ولیعصر(عج) ادامه خواهد داشت.ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 220
کسب رتبه یک توانگری مالی توسط بیمه سرمد موسسه اعتباری ملل پست بانک ایران بانک خاورمیانه