در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512802 تاریخ : 1399/02/24-14:54:47
,17,
برگزاری اکسپوی دوبی به مهر 1400 موکول شد

یک مقام مسئول اعلام کرد:

برگزاری اکسپوی دوبی به مهر 1400 موکول شد

رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و امارات از تغییر زمان برگزاری اکسپوی دوبی به دلیل شیوع ویروس کرونا خبر داد و گفت: تاریخ اجرای اکسپوی دوبی به نهم مهر 1400 تا 11 فروردین 1401 موکول شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از اتاق بازرگانی مشترک ایران و امارات، فرشید فرزانگان از تصمیم گیری جدید شورای راهبردی اکسپوی دوبی برای تعیین زمان برگزاری این رویداد بزرگ بین المللی به دلیل شیوع ویروس کرونا خبر داد و گفت: بر اساس نظر اعضای مجمع عمومی اتحادیه جهانی نمایشگاهها (BIE) تاریخ اجرای اکسپوی دوبی به 1 اکتبر 2021 تا 31 مارس 2022 (9 مهر 1400 لغایت 11 فروردین 1401) موکول شد.

وی افزود: تعویق در برگزاری اکسپوی به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا و تدابیر جامعه جهانی برای مقابله با این پدیده صورت گرفته و فرصتی بی نظیر را در اختیار جمهوری اسلامی ایران قرار می دهد تا بتوان همسو با تعویق این تصمیم، زمینه را برای برگزاری هر چه باشکوه تر و کیفی تر پاویون جمهوری اسلامی ایران در این رویداد بزرگ جهانی فراهم کرد.

رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و امارات خاطرنشان کرد: شورای راهبردی اکسپوی دوبی، در 11 فروردین 99 پیشنهاد تعویق یکساله اکسپو را به اتحادیه جهانی نمایشگاهها ارسال نموده و این پیشنهاد در 3 اردیبهشت 99 به تصویب کمیته اجرایی این اتحادیه رسیده است.

به گفته فرزانگان، بر اساس رای گیری مجازی صورت گرفته و نظر موافق اعضای اتحادیه جهانی نمایشگاه ها، تغییر در زمان برگزاری این رویداد مورد توافق واقع شده است.

وی اظهار داشت: شرکتهای موفق و برندهای ایرانی می توانند با عضویت در اتاق مشترک بازرگانی ایران و امارات از آخرین اخبار مرتبط با اکسپوی دوبی و نحوه حضور و مشارکت در این رویداد جهانی آگاهی یابند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 226
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران