در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521845 تاریخ : 1399/08/05-09:35:10
,10025,
برگزاری اولین جشنواره تصویرگری در صنعت بیمه، کار متفاوت و خلاقانه بیمه ملت

برگزاری اولین جشنواره تصویرگری در صنعت بیمه، کار متفاوت و خلاقانه بیمه ملت

بیمه ملت به مناسبت هفدهمین سالروز تاسیس این شرکت، جشنواره تصویرگری با موضوع فرهنگ بیمه برگزار می کند.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل ازروابط عمومی بیمه ملت، ملیحه حسینی با اشاره به برگزاری جشنواره تصویرگری به مناسبت هفدهمین سالروز تاسیس بیمه ملت گفت: این جشنواره توسط بیمه ملت و برای اولین بار در صنعت بیمه با موضوع کلی اشاعه فرهنگ بیمه ای مبنی بر ضرورت خرید بیمه، ویژگی های حمایتی و آرامش خاطر بیمه، مدیریت و انتقال ریسک و... برگزار می شود.

سرپرست مدیریت روابط عمومی بیمه ملت، با تاکید بر اهمیت بیمه برای جامعه و آحاد مردم گفت: به منظور ترویج مفاهیم بیمه ای، افزایش دانش و آگاهی افراد نسبت به بیمه و توسعه نگرش و باور آنها در این حوزه، شایسته است به طرق مختلف سواد بیمه ای مردم در مقوله بیمه افزایش یابد.

وی آشنایی افراد با انواع پوشش های بیمه ای، مزایا و فواید آنها، آگاهی از نحوه خرید و درک نیاز به داشتن انواع بیمه نامه و مدیریت ریسک برای زندگی آیده را مد نظر قرار داد و افزود: فرهنگ سازی درحوزه بیمه، صرفا با برنامه های تبلیغاتی امکان پذیر نیست بلکه با برنامه های فرهنگی و هنری با رویکرد آموزشی می توان در این زمینه اقدام کرد.

سرپرست مدیریت روابط عمومی بیمه ملت، شرکت در این جشنواره را برای تمام علاقه مندان آزاد اعلام کرد و ابعاد جشنواره را چنین برشمرد: این جشنواره با موضوع فرهنگ بیمه برگزار شده و تصویرگران می توانند موضوعات مربوط به بیمه و زندگی، گذر عمر در آینه بیمه، بیمه و آسایش و بیمه و امنیت را به تصویر بکشند.

وی با تاکید بر این که در این رویداد هنری، تصویرگری در حوزه فرهنگ بیمه برای اولین بار در صنعت بیمه برگزار می شود گفت: 20 اثر برگزیده بعد از داوری، در نمایشگاه آنلاین بیمه ملت که در 13 آذرماه به مناسبت روز «بیمه» برگزار می شود به نمایش درآمده و نیز در قالب کتابی با همین عنوان منتشر خواهد شد.

ملیحه حسینی با اشاره به این که هر هنرمند می تواند با ارسال حداکثر سه اثر با موضوع تصویرگری فرهنگ بیمه در این جشنواره شرکت کند؛ بیان کرد: علاقه مندان برای شرکت در جشنواره می توانند آثار خود را به صورت دیجیتال یا از طریق پُست در ابعاد 30 در 42 یا اندازه A3 به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

سرپرست مدیریت روابط عمومی بیمه ملت در همین خصوص ادامه داد: به همه آثار ارسال شده به دبیرخانه جشنواره، دیپلم افتخار و هدیه ای به رسم یادبود اهدا خواهد شد و همچنین به سه نفر برتر از سوی بیمه ملت جوایز نفیسی اهدا می‎ شود.

حسینی جوایز نفرات برتر را این گونه برشمرد و بیان کرد: کمال طباطبایی، هادی حیدری و محمدرضا میرشاه ولد به عنوان داوران این جشنواره نفرات برتر را انتخاب کرده و نفر اول 100 میلیون ریال، نفر دوم 70 میلیون ریال و نفر سوم 50 میلیون ریال از سوی بیمه ملت به عنوان جایزه دریافت می کنند.

سرپرست مدیریت روابط عمومی بیمه ملت؛ در خصوص زمان مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره اظهار کرد: شرکت کنندگان در این جشنواره می توانند آثار خود را تا پایان روز 6 آذر 99 به پست الکترونیک pr@mellatinsurance.com یا نشانی تهران، بزرگراه کردستان شمال، بعد از پل همت، خروجی ونک برزیل، خیابان نشاط، انتهای برزیل شرقی، بالاتر از دیوان محاسبات، پلاک 1، مرکز همایش های بیمه ملت ارسال کنند.

ملیحه حسینی در پایان؛ راه های ارتباطی دیگری را با دبیرخانه جشنواره اعلام کرد و گفت: برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت بیمه ملت به نشانی melat.ir مراجعه یا با شماره های 02188887780 داخلی 136 و 09375287064 در ساعات اداری (8 تا 16) تماس بگیرید.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 192
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران