در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517827 تاریخ : 1399/05/25-12:49:26
,15,
برگزاری «الکامپ» به پایان سال موکول شد

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور:

برگزاری «الکامپ» به پایان سال موکول شد

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور اعلام کرد، برگزاری بیست و ششمین نمایشگاه الکامپ امسال به ماه های پایانی سال موکول شد.

به گزارش بانک و صنعت، شیوع ویروس کرونا برگزاری نمایشگاه ها در کشور را با تاخیر رو به رو کرد. در حالی که برگزاری بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی الکامپ (نمایشگاه بین المللی الکترونیک، رایانه و تجارت الکترونیک) قرار بود 28 تا 31 شهریور امسال در ابعاد کوچک تر برگزار شود، اما سازمان نظام صنفی رایانه ای اعلام کرد این تاریخ نیز به تعویق افتاده و نمایشگاه پایان امسال برگزار خواهد شد.

امروز -شنبه- ستاد اجرایی الکامپ 26 با بیان این که استقبال شرکت ها، استارت آپ ها و سازمان های دولتی برای حضور در نمایشگاه بی سابقه بوده، اما با توجه به شیوع مجدد ویروس کرونا و نگرانی هایی که در مورد به خطر افتادن سلامت شرکت کنندگان و بازدید کنندگان وجود دارد تاریخ برگزاری نمایشگاه الکامپ به ماه های پایانی سال جاری موکول می شود.

تصمیم به تعویق نمایشگاه در راستای رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی و توصیه های ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا و طی فرآیندی مشترک با شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی گرفته شده است.

پیش از این نیز رئیس نظام صنفی رایانه ای کل کشور (نصر) گفته بود: تصمیم برای برگزاری نمایشگاه الکامپ برعهده شرکت نمایشگاه ها و ستاد ملی مقابله با کرونا است و ما تابع تصمیم گیری آن ها هستیم. اگر ستاد ملی مقابله با کرونا تصمیم بگیرد که نمایشگاه برگزار شود، باید ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی، در چیدمان غرفه ها و فضایی که بین آن ها وجود دارد نیز تصمیمات مناسبی گرفته شود.

وی تشریح کرد: با طراحی غرفه های بزرگ تر و ایجاد فاصله بیشتر، الکامپ امسال را باید در نسخه محدود برگزاری کنیم تا پیوستگی برگزاری این نمایشگاه در 25 سال گذشته از بین نرود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 191
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران