سازمان خصوصی سازی خانه پارسیان ، عبور از رمز عبور خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت یک سرویس خوب؛ سرآغاز پیروزی همراه بانک تمام عیار نقش فناوری اطلاعات در تحقق افق 1404 ایران بیمه تجارت نو موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
شماره: 465165 تاریخ : 1398/03/01-15:51:01
,5,
برپایی 11 رویداد استارتاپی آب و برق تا پایان امسال

مدیرعامل شرکت ساتکاب خبر داد:

برپایی 11 رویداد استارتاپی آب و برق تا پایان امسال

مدیرعامل شرکت ساتکاب با اشاره به برگزاری نخستین رویداد کارآفرینی آب و برق گفت: این شرکت برای سال جاری برگزاری 11 رویداد استارتاپی را برنامه‌ریزی کرده تا با کمک جوانان بتوانیم چندین مسئله صنعت آب و برق را تا پایان سال حل کرده و به نقاط روشن شکوفایی دست پیدا کنیم.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از وزارت نیرو، محمدولی علاءالدینی با اشاره به برگزاری نخستین رویداد کارآفرینی آب و برق(رکاب) در اردیبهشت‌ماه سال جاری، گفت: در این رویداد کارآفرینی که با مشارکت 6 گروه انجام شد، تیم‌های استارتاپی «توبی»(Tobe) و «همراه شو» که در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی و فرهنگ‌سازی در صنعت آب و برق طرح خود را ارائه کرده بودند، به عنوان استارتاپ‌های برتر معرفی شدند.

وی برگزار کننده و حامی مالی این رویداد را شرکت مادرتخصصی مدیریت ساخت و تهیه کالای آب و برق وزارت نیرو(ساتکاب) دانست و افزود: در مدت زمان برگزاری این رویداد حدود 20 مربی مهارت‌های فردی و تیمی لازم را جهت رشد ایده تا مرحله کسب و کار به کارآفرینان جوان آموزش دادند.
علاءالدینی تاکید کرد: ایجاد وزارت نیروی مجازی به منظور ارتباط بهتر با مردم، پیمانکاران و تولیدکنندگان داخلی و خارجی، هوشمندسازی لوازم اندازه‌گیری با قابلیت اجرا در بسترهای IOT و مخابرات، فعال‌سازی فضای گردشگری بالقوه در بخش آب کشور، تقویت امنیت تاسیسات وزارت نیرو و بهره‌گیری از پدافندغیرعامل در صنعت آب و برق از مهم‌ترین اهداف برگزاری این رویداد بوده است.
مدیرعامل شرکت ساتکاب استارتاپ‌ها را یکی از راهکارهای نوین کارآفرینی برای بهره‌مندی از ایده‌های جوانان برشمرد و گفت: از طریق این مهم می‌توانیم ایران را به قطب ممتاز صنعت آب و برق در غرب آسیا تبدیل و در حوزه صنعت آب و برق بازار دیجیتال ملی و بین‌المللی ایجاد کنیم.
وی با تاکید بر اینکه افکار خلاق جوانان می‌تواند در زمینه اجرای سیاست مدیریت مصرف، تقاضا و بهینه‌سازی آن در صنعت آب و برق کارگشا باشد، اظهار کرد: در این استارتاپ نیازهای طرح شده صنعت آب و برق از طریق جوانان خلاق به محصول می‌رسد، و با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و حمایت و خرید محصول از سوی وزارت نیرو تولید رونق خواهد گرفت.
علاءالدینی در پایان گفت: شرکت ساتکاب برای سال جاری برگزاری 11 رویداد استارتاپی آب و برق را برنامه‌ریزی کرده که امیدواریم با این اقدام در پایان سال چندین مسئله آب و برق به دست جوانان حل شده و به نقاط روشن شکوفایی دست خواهیم یافت.ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 163
موج جایزه رو بگیر! رمزت رو فریاد بزن موسسه اعتباری ملل بیمه جامع مجتمع های مسکونی بیمه پارسیان اقشار جدید برخوردار از حمایت های تأمین اجتماعی بانک صنعت و معدن پست بانک ایران بانک خاورمیانه