تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 312007 تاریخ : 1396/10/03-09:50:45
,10025,
برپایی همایش بنیاد حامیان دانشگاه تهران با مشارکت بانک ملت و بیمه

برپایی همایش بنیاد حامیان دانشگاه تهران با مشارکت بانک ملت و بیمه "ما"

همایش بنیاد حامیان دانشگاه تهران با مشارکت بانک ملت و شرکت بیمه “ما ” برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه “ما ” ، این همایش با حضور دکتر تاجیک رییس  هیات مدیره، آقای بهاری فر مدیرعامل، دکتر کیماسی رییس اداره کل مدیریت بازاریابی بانک ملت و جمعی از اساتید و دانشجویان دانشگاه تهران در محل دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برپا شد.

در این همایش که با هدف حمایت از فعالیت های آموزشی و پژوهشی دانشجویان نخبه و کارآفرین دانشگاه تهران تشکیل شد، بانک ملت و شرکت بیمه "ما به عنوان حامیان همایش،  تعداد 100 نفر از دانشجویان را تحت حمایت و پوشش خود قرار دادند.

دکتر تاجیک رییس  هیات مدیره بیمه “ما ” در این مراسم با تاکید بر این نکته که ایجاد اشتغال های فردی و تخصصی برای دانشجویان از وظایف بنیاد حامیان دانشگاه تهران است افزود: بانک ملت و شرکت های بورسی وابسته به بانک از جمله بیمه "ما" در راستای ایفای مسوولیت های اجتماعی خود، استفاده از ظرفیت های دانشجویی، آموزش های رایگان، ایجاد اشتغال و کمک به کارآفرینی دانشجویان را از الزامات مهم در کمک به دولت در توسعه اقتصادی کشور می داند و به انجام این اقدام، علاقمند است.

وی با بیان این نکته که باید برای دانشجویان ابزار ماهیگیری را فراهم کنیم و آنها را برای اشتغال و کار آفرینی در آینده آموزش دهیم، افزود: مشارکت در فعالیت های بنیاد، صرفا همکاری های مادی نیست بلکه استفاده از توانمندی و صرف وقت و زمان است و همه اینها می تواند کمک شایانی به این بنیاد مردم نهاد باشد.

عضو هیات مدیره بانک ملت و رییس  هیات مدیره بیمه “ما ” تاکید کرد: بانک ملت در فاز نخست تعداد 100 نفر از دانشجویان نخبه را تحت پوشش خود قرار داده و مقرر شده است تا ماهیانه مبلغ دو میلیون ریال به عنوان کمک هزینه تحصیلی به حساب آنان واریز کند همچنین شرکت بیمه “ما ” نیز آنها را تحت پوشش بیمه ای قرار داده است.

دکتر مسعود کیماسی، رییس اداره کل بازاریابی بانک ملت نیز درباره وجود ظرفیت های بالقوه و مناسب در دانشگاه ها افزود: ارتباطات خوب و موثری بین دانشکده مدیریت دانشگاه تهران و سایر سازمان ها وجود دارد که باید از این ظرفیت ها جهت به بلوغ رساندن دانشگاه استفاده کرد.

به گفته وی، بانک ملت همواره حامی دانشجویان بوده و تمام تلاش خود را در جهت حمایت از آنها و کمک به رشد و توسعه کشور ، ایجاد اشتغال و کارآفرینی به کار بسته است.

در ادامه این همایش بورسیه تعدادی از دانشجویان با حضور دکتر تاجیک ، آقای بهاری فر،  دکتر کیماسی و آقای غلامی قائم مقام بنیاد حامیان دانشگاه تهران و تعدادی از اساتید دانشگاه تهران به آنها اعطا شد.


 

 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 172
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران