صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522188 تاریخ : 1399/08/11-14:24:44
,1,
برندگان سه طرح باشگاه مشتریان بانک صادرات ایران 20 میلیارد ریال جایزه گرفتند

با انجام قرعه کشی «سپهر دانش»، «فراز سپهر» و «رنگین کمان 3»؛

برندگان سه طرح باشگاه مشتریان بانک صادرات ایران 20 میلیارد ریال جایزه گرفتند

?20 میلیارد ریال جوایر نقدی مشارکت کنندگان در سه طرح «سپهر دانش»، «فراز سپهر» و «رنگین کمان 3» باشگاه مشتریان بانک صادرات ایران به حساب برندگان نهایی واریز شد.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل ازروابط عمومی بانک صادرات ایران، قرعه کشی سه طرح «سپهر دانش»، «فراز سپهر» و «رنگین کمان 3» بانک صادرات ایران برگزار شد و با مشخص شدن نتایج قرعه کشی این طرح ها، 19 هزار و 950 میلیارد ریال جایزه نقدی به هزار و 585 برنده نهایی این طرح ها پرداخت شد.

در طرح سپرده کوتاه مدت «سپهر دانش» که از مهرماه 97 تاکنون نزدیک به 188 هزار دانش آموز با دریافت کارت ویژه دانش آموزی کشور از خدمات آن استفاده کرده اند، ضمن بهره مندی از نرخ 10 درصدی سود سپرده، امکان افزایش موجودی، انجام تراکنش ها در درگاه های بانکداری الکترونیک و امکان دریافت وام کارت اعتباری مرابحه معادل دو برابر معدل موجودی حساب خود، تا سقف 5 میلیون ریال در دوران ابتدایی (اول تا ششم) و 10 میلیون ریال در دوران دبیرستان (هفتم تا دوازدهم) می توانند با عضویت در باشگاه مشتریان بانک از یک هزار جایزه ارزشمند به ارزش بالغ بر 6 میلیارد ریال به قید قرعه برخوردار شوند. در این طرح علاوه بر اینکه صدورکارت با درج نام دانش آموز بدون کارمزد بوده، دانش آموزان می توانند تا سقف 2 میلیون ریال در هفته تراکنش داشته و از طریق تمامی درگاه های اینترنتی، خدمات بانکداری الکترونیک را انجام دهند.
بانک صادرات ایران به مناسبت سال 1331 (سال تاسیس بانک) مبلغ 31 هزار تومان در این کارت ها به عنوان هدیه واریز خواهد کرد. در قرعه کشی این طرح 100 کمک هزینه خرید تلفن همراه هوشمند، 100 کمک هزینه خرید تبلت، 200 کمک هزینه خرید دوچرخه، 200 هزینه نوشت افزار و کتب و 400 کم هزینه تهیه و خرید لوازم ورزشی به ارزش شش میلیارد ریال به 1000 برنده خوش شانس پرداخت شد.
همچنین با استقبال از طرح «فراز سپهر» باشگاه مشتریان بانک صادرات ایران، 365 برنده خوش شانس از میان مشتریان حقیقی این بانک با مشارکت در این طرح با نگاه داشت یا افزایش منابع ارزی و ریالی خود تا پایان بهمن ماه سال 98 به قید قرعه نزدیک به 13 میلیارد ریال جایزه دریافت کردند.
باشگاه مشتریان بانک صادرات ایران در راستای پاسخ به اعتماد و مشارکت مشتریان حقیقی و افزایش ارزش افزوده آنان در قالب این طرح که در بازه زمانی یک ساله یکم اسفندماه 1397 تا پایان بهمن ماه 1398 انجام شد، با شرط حفظ و نگه داشت یا افزایش منابع در تمامی زیربخش های حساب های ارزی و ریالی و ارتقای رده مشتری بر مبنای مانده موجودی بین یک تا 10 ستاره، به 365 نفر از برندگان نهایی بین دو تا 300 میلیون ریال جایزه نقدی پرداخت کرد.
طرح «رنگین کمان» باشگاه مشتریان بانک صادرات ایران نیز که با رویکرد معرفی و آشنایی تمامی مشتریان حقیقی عضو باشگاه مشتریان این بانک با برند بانک صادرات ایران و بهره برداری از محصولات و خدمات الکترونیک آن در 3مرحله 4ماهه از یکم اسفندماه 1397 آغاز و تا پایان بهمن ماه سال 98 ادامه داشت، در سومین مرحله قرعه کشی خود، براساس جدول جامع امتیازی بخش بانکداری الکترونیکی مندرج در وب سایت باشگاه مشتریان به 220 برنده نهایی با قید قرعه، یک میلیارد ریال جایزه نقدی پرداخت کرد.


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 169
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران