در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 511930 تاریخ : 1399/02/10-14:22:26
,10025,
برنامه های حمایتی بیمه دانا از نمایندگان و شبکه فروش برای مقابله با بحران کرونا

قائم مقام بیمه دانا خبرداد:

برنامه های حمایتی بیمه دانا از نمایندگان و شبکه فروش برای مقابله با بحران کرونا

اقدامات و برنامه های جدید شرکت بیمه دانا در جهت حمایت از نمایندگان و اعضای شبکه فروش برای مقابله با بحران کرونا اعلام شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعتبه نقل از روابط عمومی بیمه دانا، حسین حسینی، قائم مقام بیمه دانا با اشاره به مشکلات اقتصادی ناشی از ویروس کرونا در سطح کشور که موجب آسیب شبکه فروش شده است، گفت: حسب دستور مدیرعامل محترم جناب آقای دکتر کاردگر با هدف حمایت و پشتیبانی از نمایندگان و شبکه فروش این شرکت، برنامه هایی را طراحی کرده تا مشکلات اقتصادی این قشر زحمتکش به حداقل ممکن کاهش یابد.

وی با اشاره به اینکه اعطای کارمزد به نمایندگان به صورت علی الحساب یکی از این اقدامات محسوب می شود،برضرورت حمایت و پشتیبانی از نمایندگان و شبکه فروش که پیش قراولان عرصه فروش شرکت هستند، تاکید کرد.

قائم مقام بیمه دانا، در توضیح مطلب اضافه کرد: این شرکت به منظور حمایت از شبکه فروش در مقابل بحران کرونا تصمیم گرفته تا کارمزد نمایندگان را به صورت علی الحساب به حساب آنها واریز کند که مبنای این پرداخت نیز بر اساس درصدی از میانگین کارمزد سال گذشته نمایندگان خواهد بود.

حسینی با اشاره به اینکه فعالیت و تداوم عملکرد نمایندگان نقش و تاثیر تعیین کننده ای در ارائه خدمت رسانی به مردم و جلب رضایت بیمه گذاران خواهد داشت، ابراز امیدواری کرد: با اقدامات انجام شده حمایتی این شرکت، نمایندگان حقیقی و حقوقی بتوانند با دریافت کارمزد به صورت علی الحساب، به عملیات حرفه ای بیمه گری خود ادامه دهند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 103
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران