تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 338528 تاریخ : 1397/02/15-10:49:32
,3,
برنامه موسسه ملل در سال 97 حمایت از کالای ایرانی است

رییس هیات مدیره موسسه ملل:

برنامه موسسه ملل در سال 97 حمایت از کالای ایرانی است

محمدرضا مروجی گفت: برنامه موسسه اعتباری ملل در سال 97 طبق فرمایش مقام معظم رهبری حمایت از کالای ایرانی و پرداخت تسهیلات در این زمینه است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری ملل، محمدرضا مروجی قائم مقام موسسه اعتباری ملل ضمن بیان اینکه برنامه این موسسه در سال 97 پرداخت تسهیلات در قالب حمایت از کالای ایرانی است گفت: به زودی کارت اعتباری خرید کالای ایرانی در شعبات موسسه ملل در قالب پرداخت تسهیلات ارائه می شود.

 وی ادامه داد: کارتهای اعتباری به‌طور آزمایشی از پانزدهم اردیبهشت ماه آغاز به کار خواهد کرد و در صورت موفقیت ارائه آن در کلیه شعبات موسسه اعتباری ملل امکان‌پذیر خواهد بود.
قائم مقام مدیرعامل موسسه اعتباری ملل بیان داشت: در مجمع عمومی مجوز افزایش سرمایه 2 هزار میلیارد ریالی را از سهامداران گرفته ایم و احتمالاً در سال 97 این افزایش سرمایه عملیاتی خواهد شد و سرمایه موسسه به 8000 میلیارد ریال خواهد رسید.
 
مروجی با بیان اینکه حداقل سرمایه مورد نیاز برای بانک شدن 400 میلیارد تومان است بیان داشت: با توجه به اینکه هم اکنون سرمایه موسسه بیش از 600 میلیارد تومان است از نظر قانونی و نیز تاییدیه اعضای هیئت مدیره هیچ مشکلی جهت تبدیل موسسه به بانک نداریم و درخواست خود را در این خصوص به بانک مرکزی ارائه کرده ایم.
 وی ادامه داد: زیرساخت های موسسه اعتباری ملل برای بانک شدن را فراهم نموده ایم و هر وقت مسئولان محترم بانک مرکزی صلاح بدانند این آمادگی را داریم که موسسه را به بانک تبدیل کنیم.
رئیس هیئت مدیره موسسه اعتباری ملل با اشاره به اینکه در سال گذشته از حدود 380 هزار سپرده گذاران تعاونی وحدت بیش از 98 درصد آنها را ساماندهی کرده ایم ادامه داد: حدود 9000 نفر از سپرده‌گذاران این تعاونی باقیمانده که از این تعداد نیز به هر یک 100 میلیون تومان پرداخت کرده ایم.
وی افزود: در مرحله اول 270 هزار نفر از سپرده‌گذاران این تعاونی با اعتباری معادل 90 میلیارد تومان از منابع موسسه ملل پرداخت شده و ساماندهی بسیاری از سپرده‌گذاران بدون کسر سود سپرده آنان انجام شده است.
 
مروجی ادامه داد: رایزنی‌هایی را با بانک مرکزی و قوه قضائیه برای پرداخت سپرده 9000 نفر دیگر نیز انجام دادیم که تا حدودی به نتیجه رسیده و انشالله تا 2 تا 3 ماه آینده تسویه کل سپرده گذاران انجام خواهد شد.
رئیس هیئت مدیره موسسه اعتباری ملل با اشاره به برخی از تجمعات غیرقانونی در جلوی شعب موسسه افزود:  طبق بررسی های صورت گرفته توسط وزارت اطلاعات و نیروی انتظامی بسیاری از تجمع کنندگان سپرده گذار نبوده و به جهت تهیه فیلم برای شبکه های معاند و ضد انقلاب فعالیت می‌کردند که خوشبختانه با دستگیری این تعداد از فریب خوردگان از هفته گذشته دیگر تجمعی در جلوی شعبات موسسه اعتباری ملل صورت نگرفته است.
 
 مروجی افزود: هم اکنون موسسه اعتباری ملل در جایگاه مناسبی در بین بانکها و موسسات مالی و اعتباری قرار دارد.


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 207
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران