جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 515423 تاریخ : 1399/04/15-12:09:37
,25,
برنامه ریزی برای جهش 100 درصدی در اکتشاف ذخایر معدنی

رئیس سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی:

برنامه ریزی برای جهش 100 درصدی در اکتشاف ذخایر معدنی

رئیس سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی از برنامه ریزی برای رشد 100 درصدی در بخش شناسایی و پی جویی اکتشاف مواد معدنی کشور خبر داد و گفت: در سال جاری شاهد رشد 100 درصدی در این بخش خواهیم بود.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی، در پی نامگذاری سالجاری با عنوان "جهش تولید" و برنامه ریزی برای حرکت این سازمان به سمت تحول و جهش در عملکرد تخصصی به ویژه در بخش کشف ذخایر معدنی جدید، رئیس سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور بر تلاش برای رسیدن به این اهداف تاکید کرد.

علیرضا شهیدی یادآور شد: بر اساس هدفگذاری سالانه عملیات اکتشافی به میزان 150 هزار کیلومتر مربع در سطح کشور و با توجه به منابع مالی در اختیار داشتیم، موضوع تحول در بخش اکتشاف را دنبال کرده و دستیابی به هدف 300 هزار کیلومتر مربعی را در دستور کار داریم.
رئیس سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی، ایجاد تحول اکتشافی را نیازمند طراحی سازوکار تامین منابع مالی جدید و ظرفیت سازی اجرای عملیات اکتشاف برای فعالیت های موثر از جمله کشف ذخایر پنهان و اجرای عملیات هدفمند و گسترده با هدف تامین نیاز واحدهای صنایع معدنی دانست و افزود: به طور جدی در پی هموار کردن مسیر هستیم و تاکنون به موفقیت های قابل توجهی در مقایسه با گذشته رسیده ایم.

شهیدی همچنین از آمادگی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی برای همکاری موثر با بخش خصوصی و صاحبان صنایع معدنی با هدف تکمیل چرخه اکتشاف و تامین مواد معدنی مورد نیاز صنایع کشور خبر داد.

سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور از ابتدای سال "جهش تولید" تاکنون در قالب تفاهم نامه ها و قراردادهای همکاری مشترک، عملیات جدید اکتشافی در کشور را طراحی و آماده اجرا کرده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 210
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران