جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 250091 تاریخ : 1395/09/09-11:10:04
,15,
برنامه ام تی ان برای ورود به بازار تجارت الکترونیک ایران

یک مقام شرکت مخابراتی آفریقای جنوبی خبر داد

برنامه ام تی ان برای ورود به بازار تجارت الکترونیک ایران

شرکت مخابراتی ام تی ان آفریقای جنوبی اعلام کرد طرح هایی جدی برای افزایش حضور خود در بازار ایران طراحی کرده است و تجارت الکترونیک، نقش مهمی در برنامه آینده این شرکت برای حضور در بازار ایران خواهد داشت.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، شرکت مخابراتی ام تی ان آفریقای جنوبی اعلام کرده که طرح هایی جدی برای افزایش حضور خود در بازار ایران طراحی کرده است. این شرکت تاکید کرده که تجارت الکترونیک، نقش مهمی در برنامه آینده این شرکت برای حضور در بازار ایران خواهد داشت.

یک مقام ارشد شرکت ام تی ان در مصاحبه با رویترز گفت، برنامه های توسعه فعالیت شرکت در بازار ایران بخشی از یک استراتژی گسترده 10 ساله برای تحکیم موقعیت ام تی ان در بازارهای به گفته وی پرریسک اما پرسود است.
استفن وان کولر، رئیس تازه منصوب شده بخش استراتژی، ادغام و خریدهای شرکت ام تی ان گفت: ما خیلی در مورد ایران و احتمالاتی که در مورد بازار این کشور وجود دارد هیجان زده ایم...این اقتصاد دیجیتالی در ایران حرکت سریعی خواهد داشت.»
بر اساس این گزارش، ام تی ان بزرگترین شرکت تلفن همراه در قاره آفریقا از نظر میزان فروش است، که قبلا حدود 700 میلیون دلار برای هزینه های سرمایه گذاری از جمله جهت گسترش شبکه خود در ایران کنار گذاشته است. با این حال، این شرکت به دنبال گسترش خدمات خود است تا توسعه سریع پیشنهادات تجارت الکترونیک در ایران را نیز در برنامه های خود بگنجاند.
کولر گفت: «هرچند حضور ما در فضای تجارت الکترونیک ایران هنوز ناچیز است، اما این حضور به ویژه در بخش های خرده فروشی و مسافرتی به سرعت در حال رشد است.»
ایران با جمعیتی جوان و نرخ بالای استفاده از تلفن همراه، فرصتی پرسود برای شرکت های مخابراتی است که به دنبال توسعه بازارهای خود هستند.
کولر گفت: «با لغو تحریم ها شما شاهد اقتصادی خواهید بود که واقعا به سرعت رشد می کند. این وضعیت تقریبا مشابه راهی است که آفریقای جنوبی در سال 1994 (پس از پایان دوران آپارتاید) پیمود.»ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 201
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران