تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 311549 تاریخ : 1396/09/27-19:11:01
,5,
برنامه‎ریزی برای افزایش 340 هزار بشکه‎ای ظرفیت تولید نفت در 2 سال آینده

مدیر برنامه‎ریزی تلفیقی مناطق نفتخیز جنوب خبرداد:

برنامه‎ریزی برای افزایش 340 هزار بشکه‎ای ظرفیت تولید نفت در 2 سال آینده

شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در نظر دارد طی 2 سال آینده، ضمن جبران کاهش طبیعی تولید، نسبت به افزایش ظرفیت تولید به میزان 341 هزار بشکه در روز اقدام کند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت؛ سید عبدالله موسوی دیروز (26 آذرماه) در آیین بزرگداشت روز ملی حمل و نقل با بیان این مطلب افزود: مناطق نفتخیز جنوب آمادگی دارد در قالب قراردادهای EPCF حدود 124 پروژه روسطحی تعریف و  اجرا و در بخش زیر زمینی نیز حدود 240 حلقه چاه را حفاری کند که نشان می‌دهد در آینده، استان خوزستان به لحاظ مخازن هیدروکربوری دارای ظرفیت‌های سرمایه گذاری زیادی است.

وی  از همه سرمایه گذاران، دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی، شرکت‌های دانش بنیان و شرکت‎های خدمات نفتی دعوت کرد از این فرصت استفاده کرده و در اجرای این طرح‌ها که سبب رونق اقتصادی خوزستان و کشور می‌شود، مشارکت کنند.

موسوی گفت: در صورت تصویب شورای اقتصاد، 4.3 میلیارد دلار اعتبار به توسعه 27 مخزن مناطق نفتخیز جنوب اختصاص می‎یابد و صرف اجرای پروژه های حفظ و نگهداشت تولید می‌شود. 

وی روز حمل و نقل را گرامی داشت و افزود: ترابری از زمان اکتشاف صنعت نفت با این صنعت همراه بوده و در طول این مدت متناسب با بخش‌های دیگر پیشرفت کرده است و امروز بخشی از زنجیره تولید به شمار می‌آید.

موسوی با اشاره به لزوم نوسازی و روزآمد کردن ناوگان ترابری مناطق نفتخیز جنوب، بر افزایش سطح آموزش و افزایش ضریب ایمنی در مجموعه ترابری تاکید کرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 197
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران