صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516412 تاریخ : 1399/04/31-16:05:42
,5,
بررسی شیوه های بهره گیری از مجلس برای کمک به صنعت برق

اردکانیان خواستار شد:

بررسی شیوه های بهره گیری از مجلس برای کمک به صنعت برق

وزیر نیرو گفت: گروه های کاری مختلفی به منظور پیگیری مسائل مربوط به لایحه بودجه سال1400 و بررسی شیوه های صنعت آب و برق تا دو ماه آینده شکل می گیرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از وزارت نیرو، رضا اردکانیان روز سه شنبه در پایان نشست امروز خود با اعضای کمیسیون انرژی مجلس در جمع خبرنگاران افزود: امروز در کمیسیون انرژی مجلس به عنوان کمیسیون اصلی وزارت نیرو عملکرد وزارتخانه ارایه شد.

وی افزود: علاوه بر ارایه گزارش عملکرد، برنامه های پیش رو به ویژه اقدام هایی که در سال آخر فعالیت دولت با کمک مجلس می شود انجام داد، تا بتوان ریل گذاری مناسب تری برای سال های آینده داشت، ارائه شد.
اردکانیان اضافه کرد: نمایندگان هم با توجه به اشرافی که بر مسائل دارند و ترکیب مناسبی که در کمیسیون انرژی به لحاظ تخصصی وجود دارد، هم مسائل ملی و هم موضوع های حوزه انتخابیه خود را به بحث گذاشتند که تا دو هفته آینده پاسخ مکتوب این موارد به رییس کمیسیون ارایه خواهد شد.
وی گفت: گروه های کاری مختلفی تا یکی دو ماه آینده برای پیگری مسائل و آنچه می توان درلایحه بودجه 1400 و ساز و کارهایی که به مدد صنعت برق خواهد آمد، برای امسال و سال های آینده، مورد توجه قرار می گیرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 192
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران