در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 510420 تاریخ : 1399/01/19-10:46:46
,10025,
بررسی راهکارها و پیشنهادهای مواجهه با شیوع ویروس کرونا

در ستاد مدیریت بحران بیمه ملت مطرح شد:

بررسی راهکارها و پیشنهادهای مواجهه با شیوع ویروس کرونا

اولین نشست ستاد مدیریت بحران بیمه ملت در خصوص شیوع ویروس کرونا با هدف حفظ سلامتی کارکنان، شبکه فروش، بیمه‌گزاران و زیان‌دیدگان و نیز تداوم فعالیت شرکت، در بیمه ملت با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و مدیران ذیربط برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه ملت، در این نشست چند ساعته، هر یک معاونین و مدیران، اقدامات انجام شده یا پیشنهادی برای عبور از شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا و ادامه فعالیت جاری شرکت را مطرح کردند. 

بر اساس گزارش روابط عمومی، در این نشست، پیشنهادهایی در محورهای الف) اتخاذ تدابیر مقتضی برای دورکاری کارکنان، ب) تسهیل و توسعه خدمات الکترونیک، ج) تسهیل شرایط و ضوابط ارائه خدمات، د) تمرکز بر تمدید بیمه‌نامه‌ها و هـ) پشتیبانی از شبکه فروش مورد بررسی قرار گرفت. 

بر اساس این گزارش، تا کنون تمهیدات بهداشتی و مراقبتی مختلف در فضاهای کاری، آموزشهای بهداشتی و پزشکی، محدود کردن برگزاری جلسات و سفرهای کاری، تغییر ساعات کار، محدودیت ارتباط مستقیم پرسنل با یکدیگر و دورکاری توسط بیمه ملت برای مدیریت بحران کرونا اجرایی شده است. 

همچنین در این جلسه، بر تداوم جدی این اقدامات، بر مواردی چون پشتیبانی مؤثر از شبکه فروش، تلاش برای تمدید بیمه‌نامه‌ها و تسهیل آن، اطلاع‌رسانی و توسعه استفاده از خدمات الکترونیک، و تسهیل شرایط و ضوابط ارائه خدمات تا حد امکان تأکید شد.

 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 188
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران