بیمه آسیا ، تخفیف به مناسبت هفته دولت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 508936 تاریخ : 1398/12/13-15:18:27
,1,
بررسی اقدامات بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در مسیر بانکداری دیجیتال

بررسی اقدامات بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در مسیر بانکداری دیجیتال

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با توسعه روند دیجیتالی شدن، در مسیر کاهش هزینه‌های بانکی و هزینه‌های مشتریان حرکت می‌کند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در راستای برنامه‌های توسعه‌ای دیجیتال سرویس کارت هدیه مجازی را طراحی کرده است که منجر به صرفه‌جویی هزینه‌ و وقت می‌شود. پیش از این کارت هدیه در شعب بانک‌ها صادر می‌شد و نیاز به مراجعه کاربر به شعبه بود. این روند هزینه‌های اضافه‌ای را برای مشتریان به همراه داشت. در همراه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران سرویسی به تازگی را اندازی شده است که هدیه کارت به صورت مجازی ارائه می‌شود. برای این کار در همراه بانک با انتخاب مبلغ و شخصی که هدیه را دریافت می‌کند، بر اساس موضوع هدیه طرح پیش‌فرض انتخاب می‌شود. در ادامه متن موردنظر نگارش می‌شود. در نهایت با مشاهده کارت طراحی شده و تائید مبلغ، پیامکی همراه با لینک به گیرنده فرستاده می‌شود که گیرنده با ارسال شماره شبا خود کارت هدیه و مبلغ را دریافت می‌کند.

افتتاح حساب بدون استفاده از کاغذ در کمترین زمان

در شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران سامانه‌ای به نام میعاد هست که بر اساس آن از زمان مراجعه کاربر به باجه تمام فرآیند افتتاح حساب دیجیتالی شده است. برای افتتاح حساب با یک کارت ملی هوشمند افتتاح حساب انجام می‌شود. امضا مشتری هم به صورت بیومتریک از کاربر اخذ می‌شود. بدون نیاز به هیچ کار کاغذی روند افتتاح حساب دیجیتالی انجام می‌شود. میعاد هم مخفف مدیریت یکپارچه عملیات اجرایی دیجیتال است. صرفه‌جویی کاغذ، هزینه و زمان است.

افتتاح حساب آنلاین در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران

طرح‌های بیومتریک در بخش دیجیتال فعلاً در همراه بانک مختص اثرانگشت است. به زودی در نسخه اندرید افتتاح حساب آنلاین راه‌اندازی می‌شود. افتتاح حساب با شماره تلفن همراهی که به اسم فرد است و کد ملی انجام خواهد شد. بعد از احراز هویت، فرد ویدیویی از خودش تهیه می‌کند که در آن جمله‌ای بیان می‌کند و با آپلود و ارسال فایل اسکن شده امضا و مدارک به بانک حساب افتتاح می‌شود. در لحظه رمز خدمات الکترونیک پیامک می‌شود. کارت‌بانکی هم از طریق پست برای کاربر ارسال می‌شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 207
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران