تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517882 تاریخ : 1399/05/26-10:03:34
,13,
برداشت 83 هزار تن برگ سبز چای

رئیس سازمان چای خبر داد:

برداشت 83 هزار تن برگ سبز چای

رئیس سازمان چای کشور از برداشت 83 هزار و 896 تن برگ سبز چای از باغات شمال خبر داد و گفت: برداشت پاییزه از باغات چای شمال آغاز شد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، حبیب جهانساز با اشاره به آغاز سومین مرحله برداشت از چای از باغات شمال کشور در استان های گیلان و مازندران، افزود: پیش بینی شده در صورت مساعد بودن شرایط آب و هوا 35 هزار تن برگ سبز در این مرحله برداشت شود.

وی با بیان اینکه در دو مرحله بهاره و تابستانه چایکاران شمال کشور 83 هزار و 896 تن برگ سبز چای برداشت کرده اند، گفت: ارزش ریالی برگ های چیده شده 348 میلیارد تومان است.

رئیس سازمان چای کشور با اشاره به اینکه 65 درصد برگ های برداشت شده یعنی معادل 54 هزار و 871 تن از نوع درجه یک هستند، افزود: تاکنون 91 درصد مطالبات معادل 313 میلیارد تومان به حساب چایکاران واریز شده است.

وی با تأکید بر اینکه تلاش می کنیم تا 35 میلیارد تومان باقیمانده از مطالبات نیز به زودی به حساب چایکاران واریز شود، تصریح کرد: بیش از 55 هزار خانوار در استان های گیلان و مازندران در 25 هزار هکتار از باغات چای مشغول به فعالیت هستند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 181
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران