در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522531 تاریخ : 1399/08/21-14:41:19
,2,
برخورداری از تخفیف های ویژه و شرکت در قرعه کشی جشنواره ها در باشگاه مشتریان بانک کشاورزی

برخورداری از تخفیف های ویژه و شرکت در قرعه کشی جشنواره ها در باشگاه مشتریان بانک کشاورزی

باشگاه مشتریان بانک کشاورزی خدمات متنوعی را در قالب قرعه کشی جشنواره ها ، تخفیف ویژه خرید آنلاین از فروشگاه ها و مراکز خدمات طبی و بهداشتی ، رفاهی و تفریحی ، ورزشی ، حمل و نقل و ده ها مورد دیگر در اختیار اعضای باشگاه قرار می دهد.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل ازروابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، تمام افرادی که در بانک کشاورزی صاحب حساب هستند با عضویت در باشگاه مشتریان و کسب امتیاز می توانند از خدمات متنوع این باشگاه بهره مند شوند.

بر اساس این گزارش، با عضویت در باشگاه مشتریان 5 امتیاز برای شما منظور می شود . همچنین به ازای هر 1.000.000 ریال میانگین ماهانه حساب جاری و حامی مهرگستر یک امتیاز ، به ازای هر 2.000.000 ریال میانگین ماهانه حساب های پس انداز یک امتیاز و به ازای هر 6.000.000 ریال میانگین ماهانه حساب های کوتاه مدت یک امتیاز کسب می کنید.

این گزارش می افزاید: اعضای باشگاه مشتریان بانک کشاورزی می توانند امتیازاتی را که از تراکنش ها و فعالیت های باشگاهی کسب کرده اند به روش هایی چون شرکت در قرعه کشی جوایز نفیس جشنواره های متنوع باشگاه ، خرید بن های تخفیف و دریافت خدمات متتوع در شبکه تجاری مهر ازجمله تخفیف ویژه خرید آنلاین از ده ها فروشگاه و مرکز تفریحی، ورزشی، طبی و... و یا شارژ کیف پول الکترونیکی از طریق تبدیل ارزش ریالی امتیازات (که به زودی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت) ، خرج کنند.

لینک ثبت نام در باشگاه مشتریان بانک کشاورزیارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 176
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران