سازمان خصوصی سازی آینده برای همه؛ انواع سپرده و تسهیلات خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت یک سرویس خوب؛ سرآغاز پیروزی نقش فناوری اطلاعات در تحقق افق 1404 ایران به دست مهر درختی می نشانیم همراه بانک تمام عیار بیمه تجارت نو موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi

ارسال خبر در کانال تلگرام

  • | انصراف
شماره: 313442 تاریخ : 1396/10/19-18:08:58
,15,17,22,
برای نخستین بار در کشور  اجرای مراحل بعدی پروژه سیماک در لرستان کلید خورد

برای نخستین بار در کشور اجرای مراحل بعدی پروژه سیماک در لرستان کلید خورد

لرستان به عنوان نخستین استان کشور، مرحله سوم و چهارم پروژه سیماک را با حضور عضو هیئت مدیره کلید زد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، جلسه پروژه سیماک با حضور نجاری عضو هیئت مدیره، میرزائی سرپرست معاونت فناوری مدیرعامل، سلیمانی مدیر کل پست لرستان، پورسیف مدیرکل فناوری و شبکه دولت استانداری لرستان ، روز 16 دیماه در پست لرستان برگزار شد .

در این جلسه نجاری، عضو هیئت مدیره ضمن ابراز رضایت از اقدامات انجام شده در خصوص پروژه سیماک در استان لرستان گفت: این پروژه باید با حساسیت ویژه در لرستان اجرا شود .

سلیمانی نیز در سخنانی پروژه سیماک را بسیار حساس و نیاز جامعه امروزی برشمرد و گفت: در مشورت هایی که با اتاق بازرگانی لرستان انجام شده، این برنامه می تواند در جذب سرمایه گذار در استان تاثیر داشته باشد و پست نیز جزئی از پنجره واحد سرمایه گذاری استان شود .

مدیر کل پست لرستان در ادامه اظهار داشت: با اجرای پروژه سیماک زمان پاسخگویی به استعلامات میان دستگاهی به حداقل زمان ممکن خواهد رسید .

وی اشاره ای به اقدامات انجام شده در پست استان در راستای اجرای پروژه سیماک داشت و گفت: در راستای اجرای پروژه سیماک نقشه های مورد نیاز از شهرداری ها و بنیاد مسکن استان دریافت شده و کارگاه آموزشی تجهیز و مهیا شده است .

وی تصریح کرد: ده نفر نیروی کارشناس متخصص و مسلط به فناوری اطلاعات وit  به عنوان اعضای pco انتخاب شده است .

مشاور شرکت ملی پست در پروژه سیماک نیز در این جلسه گفت: برای اولین بار در کشور تصمیم براین گرفته شده که زیر پروژه سوم و چهارم همزمان در شهرستان خرم آباد انجام شود.ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 204
رمزت رو فریاد بزن بانک صنعت و معدن هفدهمین سالگرد تاسیس بانک اقتصاد نوین پست بانک ایران موسسه اعتباری ملل بانک خاورمیانه