سازمان خصوصی سازی آینده برای همه؛ انواع سپرده و تسهیلات خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت یک سرویس خوب؛ سرآغاز پیروزی نقش فناوری اطلاعات در تحقق افق 1404 ایران به دست مهر درختی می نشانیم همراه بانک تمام عیار بیمه تجارت نو موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi

ارسال خبر در کانال تلگرام

  • | انصراف
شماره: 252641 تاریخ : 1395/10/05-10:07:58
,25,
برای توسعه معادن نیاز به توسعه زیر ساختها داریم

وزیر صنعت ، معدن و تجارت در طبس:

برای توسعه معادن نیاز به توسعه زیر ساختها داریم

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: وزیر صنعت ، معدن و تجارت در جلسه با مدیران معادن زغال سنگ و طرحهای زغالی در مجتمع زغال سنگ پروده تاکید کرد: برای توسعه معادن نیاز به توسعه زیر ساختها داریم.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، مهندس نعمت زاده در جلسه با مدیران معادن زغال سنگ و طرحهای زغالی در مجتمع زغال سنگ پروده که با حضور امام جمعه شهرستان طبس انجام شد افزود : دولت و ایمیدرو روی این نیازهم برنامه ریزی خواهد کرد.

وی در پاسخ سوالی در خصوص اختصاص 2 درصد درآمد معادن به عمران و آبادانی مناطق معدنی تصریح کرد: این  نظر امام خمینی هم بود و هم برای طبس و هم در بافق یزد باید انجام می شد اما چون واحد خصوصی شده بود تردید بود که آیا این واحد باید کار را دنبال کند یا نه و این در حالی است که  ایمیدرو در زمان خودش این را پرداخت نکرده و قرار شده این بدهی واگذار شود به شرکت زغال سنگ طبس تا پرداخت کنند و این کار خیر ادامه یابد.


نعمت زاده با اشاره به محصولات تولیدی از زغال سنگ گفت: باید بتوانیم از محصولات معدنی به خصوص کک استفاده های پایین  دستی انجام دهیم.
وزیر صنعت ،‌معدن و تجارت افزود:  پیشنهاد شد از این کک،  پلیمر pvc تولید شود و امیدواریم با ایجاد چنین حرکتی بازار مصرف جدی در منطقه برای ذغال سنگ و کک تولیدی بوجود بیاید که این را هم شرکت تاپیکو وابسته به شستا و تامین اجتماعی قرار شد دنبال کند. 


وی در ادامه قول مساعد داد که احداث پژوهشکده زغال را در این منطقه دنبال کند .ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 222
رمزت رو فریاد بزن بانک صنعت و معدن هفدهمین سالگرد تاسیس بانک اقتصاد نوین پست بانک ایران موسسه اعتباری ملل بانک خاورمیانه