از جیب آینده صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516628 تاریخ : 1399/05/04-13:57:27
,11,
بدون ماسک سرویس نمی دهیم/ با متخلفان برخورد می شود

وزیر راه و شهرسازی

بدون ماسک سرویس نمی دهیم/ با متخلفان برخورد می شود

وزیر راه و شهرسازی بر رعایت پروتکل های جدید برای پیشگیری از کرونا تاکید کرد و گفت: کسانی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند و از ماسک استفاده نکنند هیچ سرویسی در حوزه های مختلف وزارت راه و شهرسازی از جمله وسایل حمل و نقل عمومی به آنها داده نمی شود و اگر شخص یا مسوولی در این زمینه تخلف کنند با او برخورد می شود.

به گزارش بانک و صنعت، محمد اسلامی درباره پروتکل های جدید جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و این که آیا محدودیت های تردد با وجود گسترش شیوع ویروس کرونا اعمال خواهد شد یا خیر گفت: در حوزه وزارت راه و شهرسازی مردمی که از ماسک استفاده نکنند و پروتکل های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا را رعایت نکنند پذیرش نمی شوند و به عنوان مثال نمی تواند سوار هیچ یک از وسایل حمل و نقل عمومی از جمله اتوبوس، سواری های کرایه پلاک عمومی یا هواپیما شوند و اگر مسوولی در هر حوزه ای به این نکات بی توجهی کند و پروتکل ها را رعایت نکند تخلف محسوب شده و با آن برخورد خواهیم کرد.

وی افزود: مهم ترین عامل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا رعایت پروتکل های بهداشتی است که مردم و همه کسانی که به گونه ای در درون و بیرون شهرها تردد دارند باید آن را مدنظر قرار دهند.

اسلامی اعلام کرد: هم اکنون مصوبه چند لایحه وزارتی برای اعمال پروتکل های بهداشتی ابلاغ شده است و همه ما در مقابل آن مسوولیم و بایستی آن را رعایت کنیم. در واقع اگر این احساس مسئولیت ملی در همه مردم وجود داشته باشد می توانیم از شر این ویروس منحوس خلاص شویم.

وزیر راه و شهرسازی گفت: باید همه بدانیم اگر از ماسک استفاده کنیم نه تنها خودمان بلکه دیگران را هم در امان نگه داشته ایم واگر از ماسک استفاده نکنیم جامعه را به مخاطره می اندازیم بنابراین بایستی احساس مسئولیت خود را در تغییر الگوی زندگی متاثر از شیوع ویروس کرونا نشان دهیم و با اخلاق انسانی و اسلامی زندگی بهتر برای خودمان و دیگران بسازیم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 165
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران