در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512338 تاریخ : 1399/02/17-10:09:08
,17,4,
بدترین رکود بخش خدمات آمریکا از 2009 تا کنون رقم خورد

تحت تاثیر شیوع کرونا

بدترین رکود بخش خدمات آمریکا از 2009 تا کنون رقم خورد

در ماه گذشته در حالی که پاندمی ویروس کرونا فعالیت های اقتصادی آمریکا را به مرز توقف کامل رسانده بود، بخش خدمات این کشور برای اولین بار در یک دهه اخیر دچار رکود شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از سی ان بی سی، طبق اعلام مؤسسه مدیریت منابع در ماه گذشته در حالی که پاندمی ویروس کرونا فعالیت های اقتصادی آمریکا را به مرز توقف کامل رسانده بود، بخش خدمات این کشور برای اولین بار در یک دهه اخیر دچار رکود شد.

شاخص ای اس ام شرکت های غیر تولیدی از 52.5 واحد در ماه مارس به 41.8 واحد در ماه آوریل سقوط کرد. این بدترین افت این بخش از مارس 2009 تا کنون بود. در آن زمان این شاخص تا 40 واحد هم پایین آمده بود. تحلیل گران داوجونز پیش بینی می کردند مقدار این شاخص در ماه آوریل تا 40 واحد پایین بیاید. رقم زیر 50 نشان دهنده رکود این بخش است.

سقوط شدید این شاخص در ماه آوریل نشأت گرفته از کمترین میزان فعالیت تجاری در بخش خدمات از آغاز فعالیت این شاخص در 1997 تا کنون است. سقوط شدید سفارش های جدید هم این شاخص را پایین کشید.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 118
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران