در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 510672 تاریخ : 1399/01/24-09:14:06
,17,
بخش صنعت و معدن 255 هزار میلیارد تومان تسهیلات گرفت

براساس آمار وزارت صنعت؛

بخش صنعت و معدن 255 هزار میلیارد تومان تسهیلات گرفت

بر اساس آمار وزارت صنعت، معدن وتجارت در دوره 11 ماهه پارسال (منتهی به بهمن) مبلغ 255.3 هزار میلیارد تومان، مجموع تسهیلات اعطایی به بخش صنعت ومعدن بود که 71.1 درصد از آن برای تامین سرمایه درگردش واحد های این بخش اختصاص یافت.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، در دوره این گزارش 181.9 هزار میلیارد تومان از مجموع تسهیلات پرداختی، برای تامین سرمایه در گردش واحدهای ذیربط بود.

پس از تامین سرمایه در گردش واحدها، 13.6 درصد هم به منظور توسعه واحدهای صنعت و معدن تخصیص پیدا کرد که رقم 34.7 هزار میلیارد تومان برای این منظور کارسازی شد.

علاوه براین سهم واحد های ایجادی در بخش صنعت ومعدن از مجموع تسهیلات پرداختی در دوره این گزارش 30.4 هزار میلیارد تومان ثبت شد که سهم 11.9 درصدی داشت.

سهم تعمیر واحد های بخش صنعت ومعدن در 11 ماهه پارسال ( منتهی به بهمن) به میزان 1.6 هزار میلیارد تومان بود که 0.6 درصد از مجموع تسهیلات این بخش را به خود اختصاص داد.

همچنین برای خرید کالای شخصی در این بخش هم 4.5 هزار میلیارد تومان منظور شد که 1.7 درصد از مجموع تسهیلات بخش صنعت و معدن را در بر گرفت.

خرید مسکن هم در این بخش سهمی به میزان 1.2 هزار میلیارد تومان داشت که 0.5 درصد از مجموع تسهیلات تخصیصی را جذب کرد.

سایر موارد هم در 11 ماهه سال گذشته در بخش صنعت و معدن، سهمی به میزان 1.1 هزار میلیارد تومان داشت که 0.4 درصد از مجموع تسهیلات اعطایی را به خود اختصاص داد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 164
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران