تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517955 تاریخ : 1399/05/26-17:54:13
,5,
بخشی از هزینه تعویض کولرهای گازی فرسوده توسط دولت تامین می شود

سخنگوی صنعت برق:

بخشی از هزینه تعویض کولرهای گازی فرسوده توسط دولت تامین می شود

سخنگوی صنعت برق گفت: هزینه تعویض کولرهای فرسوده گازی برای مصرف کنندگان یک سوم قیمت تمام شده است و بقیه هزینه از محل صرفه جویی سوخت، از سوی دولت پرداخت خواهد شد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از پایگاه خبری ساتکاب (شرکت مادرتخصصی مدیریت ساخت و تهیه کالای آب و برق)، مصطفی رجبی مشهدی افزود: بر اساس مجوز صادرشده توسط شورای اقتصاد حدود یک میلیون دستگاه کولر مطابق با استانداردهای اعلام شده در اختیار مناطق گرمسیر قرار خواهد گرفت.

وی از فراخوان بخش خصوصی در طرح تعویض کولرهای فرسوده خبر داد و خاطرنشان ساخت: فراخوان مشارکت بخش خصوصی در این طرح به زودی طی دو نوبت به ظرفیت هر نوبت حدود 500 هزار دستگاه اعلام خواهد شد.

سخنگوی صنعت برق در ادامه با تاکید بر اینکه سهم بخش خصوصی در اجرای پروژه بسیار مطلوب و موثر خواهد بود، گفت : استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی یکی از شاخص هایی به شمار می آید که در راستای توسعه و رشد اقتصادی در همه ابعاد صورت می گیرد.

وی ادامه داد:51 درصد از طرح جایگزینی کولرهای فرسوده توسط پتانسیل های بخش خصوصی در این صنعت انجام خواهد شد.
رجبی مشهدی خاطرنشان کرد: کیفیت کولرهای مورد نظر در تعامل با موسسه استاندارد و آزمایشگاه های ذیصلاح تایید خواهد شد و پس از طی مراحل لازم مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
سخنگوی صنعت برق عنوان کرد: اجرای این طرح بار افزایشی مصرف را کاهش خواهد داد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 151
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران