صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521233 تاریخ : 1399/07/22-12:16:30
,17,
بخشنامه مقررات استفاده از ماسک در اماکن دولتی و اجرایی ابلاغ شد

بخشنامه مقررات استفاده از ماسک در اماکن دولتی و اجرایی ابلاغ شد

رییس سازمان اداری و استخدامی کشور بخشنامه مقررات استفاده از ماسک در اماکن دولتی و اجرایی را ابلاغ کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از سازمان اداری و استخدامی کشور، پیرو بخشنامه پنجم شهریورماه سازمان اداری و استخدامی کشور و با توجه به بند (6) مصوبات چهلمین جلسه ستاد ملّی مدیریت کرونا در نوزدهم مهرماه رییس سازمان اداری و استخدامی کشور بخشنامه مقررات استفاده از ماسک در اماکن دولتی و اجرایی را به همه دستگاه های اجرایی موضوع ماده (5) قانون مدیریت خدمات کشوری ابلاغ کرد.

به موجب این بخشنامه، مسوولان ادارات، مأموران حراست و نگهبانی، و مسئولان کنترل ورود و خروج در کلیه ادارات دولتی و مؤسسه های عمومی غیردولتی موظفند از ورود مراجعان و کارکنانی که از ماسک بهداشتی استفاده نمی کنند به محیط ?‎?های اداری جلوگیری کنند. هرگونه ارائه خدمات به اینگونه مراجعان نیز توسط مسوولان و کارکنان اداره ها ممنوع است.
مشاهده هرگونه بی مبالاتی مسوولان اداره ها و کارکنان مسوول ورود و خروج و یا دریافت گزارش رعایت نکردن بند مزبور از سوی بازرسان بهداشتی و مسوولان ذی? ?ربط، خاطیان مجازات می شوند و درصورتی که رعایت نکردن ضوابط ابلاغی ناشی از بی مبالاتی مدیران و مسوولان واحدهای اداری باشد، پرونده آنان به هیئت رسیدگی به تخلفات اداری منعکس خواهد شد.
طبق این بخشنامه، هیات های رسیدگی به تخلفات اداری دستگاه های اجرایی موظفند خارج از نوبت به گزارش های مربوط به تخلفات موضوع این بخشنامه رسیدگی و گزارش اقدام های خود را به شکل ماهانه توسط مسوولان هماهنگی هیات های دستگاه به دبیرخانه هیئت عالی نظارت ارسال کنند.
این بخشنامه در همه وزارتخانه ها، سازمان ها، مؤسسه ها و شرکت های دولتی و واحدهای تابعه آنها که در تهران بزرگ مستقرند و اداره های کل استان تهران و دیگر واحدهای اداری مستقر در شهر تهران لازم الاجرا و مسوولیت اجرای آن برعهده مدیران و مسوولان اداره ها در سطوح مختلف و واحدهای حراست است.

از روز شنبه 19 مهرماه جاری استفاده از ماسک در تهران از درب منزل اجباری شد و با افرادی که از ماسک استفاده نکنند برخورد می شود. به دنبال افزایش شیوع کرونا در کشور و موج قدرتمند بیماری ماسک زدن از درب منزل اجباری است.

پیش از این شهروندان باید در اماکن عمومی و وسایل حمل و نقل عمومی ماسک می زدند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 142
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران